17/18 Son 16 M:1 | Real Madrid 3-1 PSG | MS | 14 Şubat | Tivibu Spor 2 - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
2.golden önce ronaldo faul yapmış ama şampiyonlar liginde her sene oluyo real madrid maçlarında böyle şeyler.alıştık.hakem ve emery 2.maçta da şov yapmazsa psg atlar turu
Ligue 1 Turkce sur Twitter : "VİDEO | Dun akşam buyuk tartışmalara yol acan Presnel Kimpembe ve Cristiano Ronaldo’nun pozisyonu: #RMAPSG

Sizce faul var mı ? https://t.co/rfm2R0HaKb"

Foulu göster bakalım

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

sonucta hakem belirledi maci, ronaldonun 2ci golün öncesinde ronaldo defans oyuncusuna faul yapiyor.
orda hakem faul calsa kimseinin sesi cikmaz.
birde kross ilk yari kendini atiyor penalti almak istiyor sari yok.
ikincisinde kolaylikla kendini birakiyor, tamam penalti verilebilir ama hakem ilkinde sari verse kross belki kendini yere salmayacak.
bence hakem büyük rol oynadi.
sonucta kim alirsa alsin benim icin önemi yok.
Ligue 1 Turkce sur Twitter : "VİDEO | Dun akşam buyuk tartışmalara yol acan Presnel Kimpembe ve Cristiano Ronaldo’nun pozisyonu: #RMAPSG

Sizce faul var mı ? https://t.co/rfm2R0HaKb"

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

YouTube

penaltı golünden önce CR7 sol ayağını tonun yanına bırakırken zemin kayıp topu hafifçe hareket ettirmiş. Dün gece sosyal medeyada "sihir" "büyü" gibi saçma yorumlar yapılmış:D

DWELH1gX0AEFgtt.jpg

Hakem gayet iyi yönetti sadece Rabiot-Modric pozisyonunda faul yoktu faul verdi ve olmayan faulden sarı verdi Rabiot'a o frikikte gol olmadı zaten.

tehlikeli hareket net faul, hakem faul verse kimse sesini cikaramaz !
temas olsun olmasin niyet önemli orda.

Son düzenleme:
bu ne hırs?ben real madrid fanı da değilim,düşmanı da değilim.benim gördüğüm fauldü,çoğu kişi aynı fikirdeydi.herkese tek tek at bari videoyu.çaban boşa gitmesin abi

[FONT=&quot]PSG Başkanı Al-Khelaifi: "Geçen yıl Barcelona'ya, bu yıl da Real Madrid'e karşı oynarken hakem faciası yaşadık. Detaylar oyunu değiştirdi. Hakem hatalarının kurbanı olduk."

[/FONT]

Yahu bu PSG ne diye ağlıyor? Dün özellikle ikinci yarı golü yiyene kadar daha iyi oynadılar. Sen büyük takım olmak için tonla para harcayıp Şampiyonlar Ligin'de üstün olduğun bölümlerde fişi çekmez isen, Real Madrid gelir fişi çeker.

Son düzenleme:
bu ne hırs?ben real madrid fanı da değilim,düşmanı da değilim.benim gördüğüm fauldü,çoğu kişi aynı fikirdeydi.herkese tek tek at bari videoyu.çaban boşa gitmesin abi
Sadece sana atmadim ki zaten goruldugu gibi, hirs ile alakasi da yok cogu kisi burada anti Real propagandasi yaptigi icin, ve dogru durust izlemedigi icin boyle negatif bir algi yaratma pesinde. Zaten foul olsa foul deriz bunda sorun yok, ama olmayan birseyi de varmis gibi gostermek sadece burada goruluyor.

O pozisyonda foul bile yok bu inat neyin nesidir? Tehlikeli hareket nedir bilirmisin? Bosuna laf anlattigimin farkindayim, cevap vermene gerek yok.

he onun icin ronaldo art niyeli sekilde ayagini uzatiyor öyle uzatiyor ki karsi tarafin siddetli bir sekilde topa vuracagini görüp.
o uzatigi ayagi ilaki kaval kemigine gelmesi lazim degil faul olmasi icin.
ama niyet senin icin önemli degilse bilemem.
sonucta ben tarafsizidim o macta kim alirsa alsin, olanlari söylüyorum sadece.
hem bosuna anlatiyorsan niye alinti yapiyorsun :D

edit: kross da ilk yarida kendini yere atip penalti almak istemesi ve üzerine sari almamasida normal degilmi :D

Son düzenleme:
he onun icin ronaldo art niyeli sekilde ayagini uzatiyor öyle uzatiyor ki karsi tarafin siddetli bir sekilde topa vuracagini görüp.
o uzatigi ayag ilaki kaval kemigine gelmesi lazim degil faul olmasi icin.
ama niyet senin icin önemli degilse bilemem.
sonucta ben tarafsizidim o macta kim alirsa alsin, olanlari söylüyorum sadece.
hem bosuna anlatiyorsan niye alinti yapiyorsun :D
Renktas, futbolda niyet yoktur.
Müdahele olmadigi icin pozisyon temiz, rakibe baski kategorisinde.

Renktas, futbolda niyet yoktur.
Müdahele olmadigi icin pozisyon temiz.

yanlissin var, müdahele olmasi sart degil, gidin futbol kurallarini okuyun.
yüksek taban bile faul oluyorsa dokunmadan ? tehlikeli hareket olarak sayilmiyormu yaptigi ?
neyse ya bana ne, dedgim gibi el alemin takimilarindan bana ne.

Son düzenleme:
Üst Alt