17/18 Son 16 M:2 | Beşiktaş 1-3 Bayern Münih | MS | 14 Mart | Tivibu Spor 2 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 Son 16 M:2 | Beşiktaş 1-3 Bayern Münih | MS | 14 Mart | Tivibu Spor 2

Heynckes: "2. maçta çok dikkatli olmalıyız. 5-0'lık avantajımız var ama savunma futbolu oynamayacağız. Kendi futbolumuzu oynayıp elimizden geleni yapacağız."

Beşiktaş'ın daha çekeceği var dedemden

DWgwCGcX4AIIuh8

vida atılmasa 1-2 tane atarız 5 yemeyiz diyen tinerciler varmış,onlar da tatmin olmamış.bu maçı da 5-6 0 alsın bayern münih.büyük bi merakla izleyeceğim

asıl sex bu maçta olacak muhtemelen form tutmaları için tolisso thiago filan ilk 11 olacaklar kargalar yine kırmızı görmezse cok güzel fantaziler olur

Şenol Güneş: Şampiyonlar Ligi'nde şansımız kalmadı. Bugünden itibaren Süper Lig'e bakacağız.

diyen bir teknik direktörün kendi sahasında galip gelmek bir kenara, berabere bile kalamaz. Yorumlardan birinde gördüm hatırlamıyorum. O arkadaşın dediği gibi rotasyonun b.kunu çıkarmazlarsa evet Beşiktaş 3-4 tane daha yiyecektir. Seyirci vs. geçiniz efendim.

edit: O lafı diyen Mehmet abimizmiş :asd:

Son düzenleme:
Herkes Bayern rotasyon yapar diyor ama Bjk'de yapabilir.
Bu maçtan 4 gün sonra Başak'la karşılaşacaklar asıl eğlence o zaman çıkar skor anlamında :D

3 konuda fikrinizi almak isterim

1-) turkiyede oynayan yerli-yabanci tum oyuncular en guclu kadroyu olusturacak sekilde kurulsa bayern munih ile eslesmede kim favori olur ?

2-) bayern munih oldu ki cezali oyuncu oynatti ve kendi sahasindaki mac 3-0 aleyhine tescil edildi , istanbulda turu gecebilir mi

3-) bayern munich 5-0 ile buraya geldiginde sahada kalinabilecek en az sayida , yani 7 kisi kalsa (orn ilk yarida) , rakibi (bjk , fener vb farketmez) turu gecebilir mi

Üst Alt