17/18 Son 16 M:2 | Bucaspor 0-3 Galatasaray | MS | 18 Ocak | A Spor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

5c573ztk.png

130348.png
c80ecv.png
1871.png

Ziraat Türkiye Kupası 2017/18 Son 16 İkinci Maç
Bucaspor - Galatasaray
16 Ocak

Epey varmış maça, turu geçeriz diye düşünüyorum. Bir sonra ki turda fenerbahçe ile eşleşip onları eleyerek bir üst tura çıkmak hiç fena olmazdı, Tudor'dan dolayı derbilerde rezildik, düzeltmemiz gerekiyor.

Çeyrek Finalde büyük takımlar eşleşemiyor. Max Trabzon

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bir gol bulmamiz lazim . Buca nin sivas macini izledim , eger one gecerlerse turu gecemeyecek dahi olsalar bunu zorlama yoluna giderek asiri sert ve kirici oynayacaklardir , oyunculari buna musait

Bu da sadece sakatlik degil , karsi reaksiyon ile cezali durumlarini da getirebilir

3-0 garanti bir skor elbette ama dedigim gibi mac 1-0 a gelirse buca oyunculari sikinti yaratabilecek tipler

git yap 0-1 , o zaman al gulum ver gulume doner

Bir gol bulmamiz lazim . Buca nin sivas macini izledim , eger one gecerlerse turu gecemeyecek dahi olsalar bunu zorlama yoluna giderek asiri sert ve kirici oynayacaklardir , oyunculari buna musait

Bu da sadece sakatlik degil , karsi reaksiyon ile cezali durumlarini da getirebilir

3-0 garanti bir skor elbette ama dedigim gibi mac 1-0 a gelirse buca oyunculari sikinti yaratabilecek tipler

git yap 0-1 , o zaman al gulum ver gulume doner

Öff hacı bazen de fazla zorluyorsun ama.Şu takımdan 3 yiyip hiç gol atamıyorsak elenelim,hak etmişizdir üzülmem.

Çeyrek Finalde büyük takımlar eşleşemiyor. Max Trabzon

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şimdi tekrar bakayım dedim, seri başı varmış o zaman kimse trabzonun gelmesini istemez :D

(1) Çeyrek Final müsabakaları, son 16 turu sonucunda tur atlayan 8 (sekiz) takım arasında ve
çift maç eleme usulüne göre oynanır. Eşleşmeler TFF tarafından düzenlenecek kura
çekimi sonucunda belirlenir. Kura çekiminde, bu statünün 3. maddesince belirlenecek
olan 4 (dört) takım, seri başı olur ve diğer 4 (dört) takım ile eşleşir.

Son düzenleme:
Gören de dünyayi gezdi sanar.

Tabi dünyan bornova, balcova, konak, menemen‘den ibaretse normal.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Üst Alt