17/18 Son 16 M:2 | Manchester United 1-2 Sevilla | MS | 13 Mart | TRT 1 - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 Son 16 M:2 | Manchester United 1-2 Sevilla | MS | 13 Mart | TRT 1

United çok şanslı Sévilla değilde Beşiktaş olsaydı bu akşam fark yerlerdi 4-5 tane Talisca 2-3 tane oğuzhan atardı

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Fellaini isimli arkadaşı arada bir hava topundan gol atsın ya da kaleci degajlarını karşılasın diye takımda tutup adam gibi ortasaha almazsan olacağı bu. Banega'nın sol ayak serçe parmağı etmez. Yeryüzünün en overrated oyuncusu olabilir. Herhangi bir bölgede oynamak için gerekli özelliklerden hiçbiri yok. Belki kale direği.

Doğru söylüyorsun tam bir balon fakat Manu tamamı leş. Hepsi kötü, Pogba'nın bile burnu Kaf dağında.

Emre Belozoğlu İspanyadaki maçta frikiği direğe takmasa Sevilla orada elenecekti bir Apdullah Avcı olamadın be Mou

terim_albayrak_ferguson_haberici.jpg

Güzel maç oldu

Sevilla'da Lenglet fena topçu tek başına duvar oldu adeta.Scouting böle olur işte adamlar ne topçular buluyor

Mourinho artık yorulmuş.Muhtemelen sezon sonu bırakır.Şimdiden bizle ilgili planları hazırlasın,sıfırdan Porto modeli inşaat etsin.Biz zaten muhtemelen o ara Terim'i halletmiş oluruz yeri de hazır

Futbolun katili Jose Kocaman. Koskoca Manu'nun felsefesi; De Gea tut, Lukaku, Fellaini indirin oğlum, arkadan gelenler de gol kovalasın. Bu kepaze futbolla elenmeleri futbolun biraz olsun adaletinin olduğunu gösteriyor.

Öncelikler nerden başlayacağım bilmiyorum ama bugün Mourinho'nun bu kadar korkak futbol oynatması tek kelime ile ahmaklıktır. Sevilla'nın senden çekinmesi gerekirken, kalk sen Sevilla'dan çekin... Yani Mou'yu çok severim ama harbiden Manu'da olacak gibi değil. Belli bir oyun sistemi bile göremedim ben bu akşam. Orta saha desen Sevilla paspas etti. Kaptıkları her top sonrası ceza sahasında gördüm adamları. Muriel değilde Ben Yedder oynasaydı baştan itibaren bugün daha farklı bir skor görebilirdik. Seneye Nzonzi büyük ihtimal Manu yolcusu.

Üst Alt