17/18 Son 16 M:2 | PSG 1-2 Real Madrid | MS | 6 Mart | TRT 1 - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Mbappe bir kaç yıl içinde dünyanın en iyisi olacak hucum bölgesinde.

19 yaşında bu çocuk daha henüz ve Monaco da neler yaptığını gördük sorumluluk ve güven verildiği zaman. Büyük takım ve bonservisinin ağırlığını alışmasına zaman vermek gerekir ve gelişecek bu daha

Bi konunun da icine etme be adam.

Sanki millet bilmiyor bu dediklerini. Niye böylesin yav.

Biz bu reali ilk maçta daha kötü sonuca rağmen büyük bir şevk ile arenanın çimlerine gömdük yendik öyle yolladık elensekte onur mücadelemizi verdik psg ve bjk gibi ezik takımlar ise bunu başaramazlar ömür boyu.

Biz bu reali ilk maçta daha kötü sonuca rağmen büyük bir şevk ile arenanın çimlerine gömdük yendik öyle yolladık elensekte onur mücadelemizi verdik psg ve bjk gibi ezik takımlar ise bunu başaramazlar ömür boyu.

108727-23650.jpg
CgUwycJUUAA8hby.jpg

Benziyorlar. İkisinin de işi gücü şov.

bu mesajımda 1/2 yazmıştım. Güvenemedim editledim mesajı az daha geliyordu kazma mbappe ilk yarı pası çıkarsa :(
Olsun renktaş, biz uluslararası alanda onların eline su dökemeyiz. Onlar PSG ile aynı turda eleniyorlar, üstelik Bayerne karşı, bu büyük bir gurur.

Üst Alt