17/18 YF M:1 | Akhisarspor 1-2 Galatasaray | MS | 27 Şubat | A Spor - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bazılarını ancak engelleyerek kurtulmak mümkün.yedek kulübesi Allaha emanet ve selcuk,lato,ahmet,tolga,sinan,yasin gibi 6 yetersizle sahaya cıkan takıma fazla laf etmem.ama belhanda ne olursa olsun sene sonu gitmeli,daha iyisini hakediyo bu takım.feghouli de fizik olarak full çalışmalı.

fatih hocaya helal olsun.hakemlere ragmen,onca sakatlıga ragmen 10-11 kişi ile takımı ayakta tutuyo.

Ulan battık battık..Cezalar yolda..Sene başı inanılmaz paralara alınan adamların hali işler acısı.
Borçtan haberin varmı senin..Bu yorumlar sadece bu maçlık değil.Genel durumun yansıması..
Şampiyon olamazsan kepenk kapatacaksın.Sen neden bahsediyorsun.Yöneticilerimiz para dileniyor.

Ulan diye evde pederini çağırırsın.

Bu döktüğün yazıda ayrıca saçma, olsa olsa, eski yönetime yönelik eleştiri olur.

Son düzenleme:
O 5’ e 0 pozisyonda asıl mallık 2 saat kıçını kaldıramayıp da pası atamayan yeteneksizdeydi kardeşim bence, Selçuk muydu, Tolga mıydı tam göremedim.
Olabilir ağabey doğrudur. Pozisyonun içinde Feghouli de vardı o yüzden dedim lakin asıl suç tabi ki orada kıçını kaldıramayan orta saha oyuncularındaydı. O pozisyonda ofsayta düşmeyi becerip golü yapamadık inanamadım. Zor olanı yaptılar hakikaten. Bu herifler Galatasaray'da oynuyor işte düşün halimizi. Bu sene eğrisi doğrusuna denk gelsin ve şampiyon olalım da bir şekilde başka bir şey istemiyorum.

neyse deplasmanda maç kazandık mı?kazandık.okan buruga leş yedeklerimizle koyduk mu ?koyduk.önemli olan bu.üstelik seleznov ,mugdat ve akhisar cok iyi odaklanmıstı maça.

Yasin Feguli ye pas atmayarak Feguliyi sabote etmiştir.
Selçuk da Gomis e pas atmamış geri dönmüştü sezon başında. O pozisyon aklıma geldi

Gayet iyi sonuç hoca da bence takımı iyi yönetti değişiklikler iyiydi

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mart ayına geldik Feghoulide 50 lik amcalar gibi bira göbeği var.Adamın futbolada saygısı yok.Belhanda ve bundan kazıgı yedik.Sezon sonunda şampiyon olsak dahi yollar ayrılmalı.

Büyük bir ön yargı var adama karşı, ne yapsa da kolay yaranamaz. Geçen maç tereyağından kıl çeker gibi aldığı topa verilen penaltıyı haklı bulanlar oldu forumda ciddi ciddi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bence yanildiklarini itiraf edemiyorlar. Edemedikleri için de Serdari nasil kötülesek diye her hafta kafa açiyorlar. Yani Serdar mükemmel stoper degil ama bu sezon gerçekten iyi oynuyor, fark yaratiyor. şimdi muhtemelen serdar hata yapana kadar pusuda bekleyecekler. Yazik valla

Bence yanildiklarini itiraf edemiyorlar. Edemedikleri için de Serdari nasil kötülesek diye her hafta kafa açiyorlar. Yani Serdar mükemmel stoper degil ama bu sezon gerçekten iyi oynuyor, fark yaratiyor. Garry ve Badou konusunda yanildilar, şimdi de Serdar konusunda yaniliyorlar. şimdi muhtemelen serdar hata yapana kadar pusuda bekleyecekler. Yazik valla

Bende saydığın 3 adam hakkında sezon başı oldukça negatif görüşlere sahiptim ve bu performansları beklemiyordum doğrusunu istersen. Ancak yanılttıklarını kabul etmek lazım, yanıldığını kabul etmek eziklik değil erdemliktir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt