17/18 YF M:1 | Beşiktaş 2-2 Fenerbahçe | MS | 1 Mart | Atv - Sayfa 52 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Gerçekten ya hayat ne kadar tuhaf,İnsanlar bir maç uğruna birbirini doğruyor,sosyal medyadan ana avrat birbirleriyle dalaşıyor futbolcular sahada bir maç değil sanki savaş gibi davranıyor.Öbür yanda askerlerimiz vatan için canını ortaya koyuyor hayatlarını gencecikken yitiriyor ama bir Volkan bir Quaresma bir Survivor kadar konuşulmuyor ne kadar acımasızca bir durum.Allahım ailelerine sevenlerine sabır versin yaralılara şifa versin.

Acımasız olmak istemiyorum da ülkenin çoğu memnun durumdan zaten. Millete batmıyor bile şehit haberleri.

Acımasız olmak istemiyorum da ülkenin çoğu memnun durumdan zaten. Millete batmıyor bile şehit haberleri.

O kadar sıradan ve normal bişey olarak görülmeye başlandı ki bu durum inanamıyorum artık,Her hafta bu tarz haberler geliyor ve değişen hiçbir şey olmuyor 1 gün sonra hatta 1 saat sonra unutuluyor

Q7’ye 5 maç falan verirlerse Bjk’nin zor olan işi daha da zorlaşır. Ne kadar beğenmeseler de takımın %20-25’i bence tek başına. Ki verilmesi lazım. Önce dirsek atıp kırmızı yiyor, ardından ısrarla oyundan çıkmayıp gidip yumruğu geçiriyor. Fakat ben ciddi ceza vereceklerini sanmam. Cuzi bir miktar verip sonra itirazla düşürürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aleks Taşçıoğlu denen herif artık düdüğünü asmalıdır, pislik herif bizim Sivas maçına çaldığı penaltıyı bugün fener aleyhine çalmadı.

Düdüğünü as git fenerde çaycılık yap sahtekar

Üst Alt