17/18 Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur Kura Çekimi | 15.00 | A Spor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur Kura Çekimi | 15.00 | A Spor

Dünya Kupası'nda ben büyük hayal kırıklığına uğradım, kafaca hiç haır değillerdi. Zaten fizik olarak Mali'nin falan üçte biri kuvvette olacağımızı önceden bilmeleri gerekiyordu. Teknik ekibin de yanlışı büyük bence.
Ama bu oyuncular o turnuvadaki 3 maçı izleyip "çöp bunlar" denecek çocuklar değil.

tabi ki çöp değiller ama üst düzey futbola hazır değiller bunu gördük turnuvada. malililer nispeten hazır göründü mesela yada ingilizler. bizimkiler alt yapı, beslenme, eğitim gibi zaafiyetler ötürü geç gelişiyorlar.

Rakibimizi tanıyalım;

DNoYBL7X0AAl0Cs.jpg

tabi ki çöp değiller ama üst düzey futbola hazır değiller bunu gördük turnuvada. maliler nispeten hazır göründü mesela yada ingilizler. bizimkiler alt yapı, beslenme, eğitim gibi zaafiyetler ötürü geç gelişiyorlar.

Tabii Malililerin, Yeni Zelandalıların gerçekten 2000 doğumlu olmama ihtimalleri de az değil :D Yabancı yayından takip ettim ben maçları. Spiker sürekli dalga geçiyordu bunlar büyük ihtimalle 2000li değil diye.
Normalde bizim takımlarda da 1-2 yaş küçültülmüş oyuncular olurdu(Doğum tarihleri 1 Ocak olan oyuncular genelde böyle :D ). Ama bunlarda öyle bi durum yoktu. Fatih Terim çoğunu bizzat seçti, aileleriyle falan da görüşerek.
Umarım asıl işlerinin daha başlamadığının farkında olurlar ve çok çalışırlar. No pain no gain. Bir de ben altyapı fetişistiyim. Diğer seneye 2 tane 11 oyuncusu adapte edebilecekse sezonu harcasınlar umrumda olmaz.

Tabii Malililerin, Yeni Zelandalıların gerçekten 2000 doğumlu olmama ihtimalleri de az değil :D Yabancı yayından takip ettim ben maçları. Spiker sürekli dalga geçiyordu bunlar büyük ihtimalle 2000li değil diye.
Normalde bizim takımlarda da 1-2 yaş küçültülmüş oyuncular olurdu(Doğum tarihleri 1 Ocak olan oyuncular genelde böyle :D ). Ama bunlarda öyle bi durum yoktu. Fatih Terim çoğunu bizzat seçti, aileleriyle falan da görüşerek.
Umarım asıl işlerinin daha başlamadığının farkında olurlar ve çok çalışırlar. No pain no gain. Bir de ben altyapı fetişistiyim. Diğer seneye 2 tane 11 oyuncusu adapte edebilecekse sezonu harcasınlar umrumda olmaz.

Aynen dediğin gibi hepsini özel olarak bulup keşfetti fatih hoca ve bu gençlerin prime zamanlarında kulübün içinde bulunmak ve onları vitrine çıkarmak yeni bir 2000 kadrosu oluşturmak istiyor hoca, dursun ve tudor heba eder bu genç kardeşlerimizi :DD

Üst Alt