#17 Burak Yılmaz - Sayfa 193 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Su herifin konusunu neden upluyorsunuz merak ediyorum, futbolculugunu bir kenara birakalim ilk once karakter ve seref lazim aldigimiz topcuda. Bunda ikiside yok. Terim bosuna kicina tekmeyi atmadi bunun.

Yav adam 50 kere gelmek istedi , haber gönderdi almadık. Doğrudur yanlıştır, Emre gibi Serdar gibi gavatlık da yapmadı bize karşı. Terimle olan münasebeti bizi ilgilendirmez.Siyasi görüşü de, Ardayla kanka olması da. 5 yıl kontrat vermeyeceksin 18-23 yaş olmayan hiçbir futbolcuya hele ki Türk ise. Sonra düşman oluyor taraftar.

Seni bu aralar iyi gormuyorum Ibocum
Valla kaleci denen adamı (küfürsüz) ağır eleştirdik diye bi haftaya yakın ceza aldık. Takım da top oynamıyor, canım sıkkın usta. Şampiyonluk gitti gibi. Bu aralar eleştiriyorum herşeyi

Diagneye uygun bi sistem yok bizde Burak daha çok iş yapardı, burağı severim bi de mal falandır da sevindirmiştir zamanında, bazıları gibi kene misali yapışmadı istenmediği zaman

Valla kaleci denen adamı (küfürsüz) ağır eleştirdik diye bi haftaya yakın ceza aldık. Takım da top oynamıyor, canım sıkkın usta. Şampiyonluk gitti gibi. Bu aralar eleştiriyorum herşeyi

Diagneye uygun bi sistem yok bizde Burak daha çok iş yapardı, burağı severim bi de mal falandır da sevindirmiştir zamanında, bazıları gibi kene misali yapışmadı istenmediği zaman

Qrali ben de cok severim fakat lesh topcudur bence. Ayrica Senol disinda kimse icin boyle oynamaz, seneye Bjklileri manyak edecek gorursun. Diagne'ye uygun oynamaya basliyoruz bu hafta itibariyle, buna da eminim.

Hea bu aralar ben de surekli ceza yiyorum muamma sebeplerden oturu keyfim ziyadesiyle kacik fakat GSC bir gun yine bizim olacaktir reis.

Başıma bir şey gelmeyecekse eğer ben Burak'ı severim. İyi golcüdür. Bu yaşına rağmen gollerini sıralamaya devam ediyor. Bugün attığı frikik golü de çok güzeldi. Ayrıca oynamış olduğu dört büyük kulübün içerisinde Burak'ı en çok seven ve takdir eden tayfa da Galatasaray taraftarıdır. Arada Fatih Terim olmasaydı ben de bize gelmesinde bir sakınca görmüyordum. Fatih Terim'le sorunlu olduğu için Beşiktaş'ı tercih etti.

Üst Alt