#17 Burak Yılmaz - Sayfa 215 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Falkoa dehlenmeli zaten ama tutup sunu da ovmeyin.
Buraktan nefret ederdim bizdeyken ama bjkdeki son dönemi beni çok şaşırtti eskiden sadece gol atardı son dönemde bildiğin takim oyuncusu oldu etrafını da oynatıyor. herifin 35 yaşında böyle kendine bakması türk futbolcularda pek rastlanmayan bişey.tabi pili heran bitebilir belli olmaz.bakalım lille de ne yapacak

kenar oyuncusuydu, eksiklikten dolayi forvete gecti ve hic yeni mevkisini yadirgamadi tekniginden odun verdi golculugunu gelistirdi fiziğine hep iyi bakti gol kralliklari yasadi hem trabzonda hem bizde, hangi formayi giydiyse onun icin sonuna kadar mucadele etti... 35inde amaci genc ve sistemli bir takim olusturup bunu sureklilige cevirmek olan lille’e gitti, hem yeteneklerinden hem profesyonelliginden faydalmak icin lille buraki tercih etti.
kral17 adamin dibidir, yeni topcularin ornek almasi gereken bi isim... bizim formamizla bir kez daha görmek isterdim krali
3D7E78FE-3F49-40EB-8E35-C9014081AD10.jpeg

kenar oyuncusuydu, eksiklikten dolayi forvete gecti ve hic yeni mevkisini yadirgamadi tekniginden odun verdi golculugunu gelistirdi fiziğine hep iyi bakti gol kralliklari yasadi hem trabzonda hem bizde, hangi formayi giydiyse onun icin sonuna kadar mucadele etti... 35inde amaci genc ve sistemli bir takim olusturup bunu sureklilige cevirmek olan lille’e gitti, hem yeteneklerinden hem profesyonelliginden faydalmak icin lille buraki tercih etti.
kral17 adamin dibidir, yeni topcularin ornek almasi gereken bi isim... bizim formamizla bir kez daha görmek isterdim krali
Ekli dosyayı görüntüle 87345

dramatik 1 text

EhybnvkWkAYxARU

Üst Alt