#17 Burak Yılmaz - Sayfa 228 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
yanılmıyorsam selçuk ile aynı yaştalar. Selcuk 32 de futbolu bıraktı kafa olarak .bir gram katkısı olmadi.bize.Burak ise takımını şampiyonluğa taşıyor. Helal olsun

Daha aci ornek Arda varken Selcuk'a gelmeye gerek bile yok :) Bir de Burak-Arda iyi arkadaslar (simdi ne durumda bilmiyorum). Bir tarafta en tepeden serbest dusus, diger tarafta surekli kendini gosteren ve ispat eden bir kariyer. Ne desek bos. Selcuk zaten, kariyerini 3 sezona borclu; bir tanesi TS ve iki sezonda bizimle. Ha bir de Milli Takim son saniye frikik.

ulan 5 senede para saçtığımız forvetlere bak giderken ağlayan adamın 85te uçarak attığı gole bak
klübün yüzüne tükürseler yeridir

Gomis haric (sampiyonluk getirdi ve rekor kirdi, helal-hos olsun) muthis para harcadik o bolgeye. Hala da huzur bulmus degiliz. Kalsa gitse olayina girmek yanlis ama iste, Baskanciklar saolsunlar. Biri cilek ister digeri de selam vermedi diye bilet keser, kit futbol bilgileriyle. Sonuc; yuksek borc altinda istikrarsiz bir klub. Eren Derdiyok ile CL'de oynadik, hem de alternatifsiz. Sinan Gumus ile gol aradik Porto'ya karsi. Rezalet...

“Oğlumla evimizin bahçesinde top oynardık, oğlum Burak Yılmaz olmak isterdi fakat kendisini tokatlardım ve o ben olurdu, ben ise Burak Yılmaz”

“C.Ronaldo”

Gayet doğru bir zamanda takımımızdan ayrılmıştı boş yapmayalım her gün stadta ıslıklanıyordu herif sakatlığı vs de cabası güzel de para kazandırdı , ama haşmetli hocamız Ft sağolsun Ts de kadro dışı kaldığında alabilirdik kendisi Mitroğlu , Diagne , Falcao gibi bitik heriflere para yedirmeyi yeğlediği için kralın dönüşünden mahrum kaldık kralda Arda gibi el etek falan öpmesi gerekiyordu geri dönsün diye anca

Gayet doğru bir zamanda takımımızdan ayrılmıştı boş yapmayalım her gün stadta ıslıklanıyordu herif sakatlığı vs de cabası güzel de para kazandırdı , ama haşmetli hocamız Ft sağolsun Ts de kadro dışı kaldığında alabilirdik kendisi Mitroğlu , Diagne , Falcao gibi bitik heriflere para yedirmeyi yeğlediği için kralın dönüşünden mahrum kaldık kralda Arda gibi el etek falan öpmesi gerekiyordu geri dönsün diye anca
Yok artik, hahaha. Sunlari da okudum ya.

Üst Alt