#17 Caner Topaloğlu


48e8aa8fb310467d89e62aca4edc2eb4.jpeg

CANER TOPALOĞLU

Forvet

Doğum Tarihi 1985-04-17
Geldiği Takım Bandırma Banvit
Giriş Yılı 2009
Boyu 1.98

Kariyeri

2004-2005 Ülkerspor
2005-2006 Büyük Kolej
2006-2009 Banvitspor​
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: # 8 Caner TopaloğluSavunması çok iyi.Ribaundlarda da etkili şutunu biraz daha geliştirirse daha iyi olacak.
 
Cevap: #8 Caner TopaloğluCaner Topaloğlu Yuvada KaldıGalatasaray Cafe Crown Basketbol Takımımız'ın oyuncularından Caner Topaloğlu ile tekrar anlaşılmış ve sözleşmesi uzatılmıştır.
 
Cevap: #8 Caner TopaloğluEskiden yabancı oyuncular 1er yıllık sözleşme imzalardı artık sıra Türk oyuncularımızda heralde.
 
Cevap: #8 Caner TopaloğluCaner'le sözleşme yenileyip Evren'le yenilemediğimize göre birleşme falan söz konusu değil.O zaman ileriki günlerde Polat Kocaoğlu yuvada kaldı veya Murat Kaya ile yeniden anlaşıldı haberleri çıkabilir.
 
Cevap: #8 Caner TopaloğluBelki savunması iyi olduğu ve ribaundlarda iyi yer tutması sayesinde kaldı ama hücumda da çok iyi işler yaptı :tiphat:
 
Cevap: #8 Caner TopaloğluBizim için çok önemli bir oyuncu. Savunması, mücadelesi, hırsı harika. İyi ki kalmış. Kendisini de sürekli geliştiriyor. Daha 25 yaşında uzun yıllar bu armaya hizmet eder umarım.
 
Cevap: #8 Caner TopaloğluF.Ülker hakkaten uğursuz bir takım , her maçlarında rakipten bir sakat çıkıyor, Furkan'da bunların maçında sakatlanmıştı.
 
Cevap: #8 Caner TopaloğluTürkiye'nin Sinan ile ile birlikte en iyi ön alan savunmacısı.Geçmiş olsun.Umarım sağlıklı döner.Lazım bize.
 
Cevap: #8 Caner TopaloğluFenerbahçe maçında sakatlandığı için çok az oynamıştı. Yarın onun yapacağı savunma çok önemli. Tutku ve Shipp ile birlikte en güvendiğim isim.
 
Cevap: #8 Caner TopaloğluAslında atletik bir oyuncu ama bunu hücum silahı haline getiremiyor.Savunması gayet iyi ama oynadığı bölümlerde hücumda eksik oynuyoruz adeta
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt