#17 Caner Topaloğlu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#17 Caner Topaloğlu

Cevap: #8 Caner Topaloğlu

Çok iyiydi bugün, hücumda da harika katkı verdi Ermal'in ardından takımın en iyisiydi.

Savunmadaki istikrarına böyle hücum performansları ekleyebilirse çok önemli bir opsiyon olur takımda.umarım bu performanslarından bolca görürüz.teşekkürler caner.

Son maçlarda hücumda çok iyi katkı veriyor. Zaten hücum potansiyelinin düşük olduğuna hiç inanmadım, sadece güven sorunu vardı onu da yavaş yavaş aşmaya başladı. Artık topu aldığında korkusuzca potaya gidebiliyor. Seneye daha da iyi bir Caner bekliyorum, uzun yıllar bu takımda kalıp abilik yapacak. Ermal ve Tutku'nun pek zamanı kalmadı zaten.

1-2 hata dışında mükemmel oynadı, hücumda da 10 sayılık mükemmel bir katkı verdi. Kaya'ya çarptırıp smaca gittiği pozisyon oyun zekasını da gösterdi. Sorumluluk aldıkça her maç farklı bir özelliğini görüyoruz. İçeri penetreleri daha etkili olmaya başladı. Ribaundlarda da güzel işler yapıyor.

3/3 2 sayı, 1/1 3 sayı, 1/2 serbest atış :007:

Milli takıma alınmassa büyük haksızlık olur.İnanılmaz geliştirdi kendini.Zaten Orhun Hoca yetiştirdi sanırım Caner´i.

[video=youtube;o6px6ZMbWBs]https://www.youtube.com/watch?v=o6px6ZMbWBs&feature=player_embedded[/video]

Ben beğeniyorum Caner'i.

Yerli oyuncu kıtlığı çekeceğimiz zamanlarda takımda öne çıkabilir.Çünkü yerli oyuncu kıtlığı çekeceğiz.

Savunmada müthiş güç katıyor takıma. Hücumda da önemli işler yapabiliyor son saniye basketinde olduğu gibi. Her takımın benchinde olması gereken türden bir adam.

Shipple Emiri hiç tutamamıştık.(boy dezavantajından dolayı)

Ama Canerle durdurduk sonuçta 2.00 metre olduğu için Emirle eşleştiğinden boy sorunu çekmiyoruz.

Üst Alt