Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

#17 Caner Topaloğlu


Cevap: #8 Caner TopaloğluGeçen seneye göre kendine daha bi güven gelmiş.Savunmadaki isteği gayreti hücumda da göstermeye başlamış yavaş yavaş.Şutlarını biraz daha geliştirmeli.Türk olmasının da avantajıyla birlikte rotasyonda önemli yer alacak.
 
Cevap: #8 Caner Topaloğlu3. Perİyorun son sanİyesİnde attigin basketle. İLK UZATMANIN bİtİmİne sanİyelere kala rİbaundu aliŞinla maci kazandik. Senİ unutmuŞum ben aslanim. O rİbaundu almasaydin yenİlmİŞtİk. Megerse maci bu adam kurtarmiŞ:)
 
Cevap: #8 Caner Topaloğlusezon sonu plaket verip gönderebiliriz Caner'i.


Göndere göndere oyuncumuz kalmadı, herkes gönderiliyor takımdan sezon sonu bu gidişle. :)Daha önceki maçları, geçen sezonki maçları izlediysen savunmada direncimiz düştüğü anlarda Caner oyuna giriyor. Savunmayı sertleştirdiği gibi sürpriz 3lüklerle takıma moral veriyor.Gönderirken yerine alınacak yerli oyuncu da söyleyin bari.
 
Cevap: #8 Caner TopaloğluVallahi tam anlamıyla joker takımımız için.Takımımızda önemli bir yere sahip olduğunu düşünüyorum.Sayıda atıyor,ribandt ve savunmada zaten süper.Krilenko'ya nerdeyse sayı attırmadı bu adam sayı.Adamın dibi.Bu adam mutlaka kalmalı seneye hemde mutlakaaaaaaa.
 
Cevap: #8 Caner Topaloğlu1 ay önce gönderelim diyordum ama artik kalir zaten bugün Macin adami oldu.. Tebrikler Caner
 
Cevap: #8 Caner TopaloğluSon zamanlardaki başarını gayretini kutluyorum süper mücadele ediyorsun,şuan takımımızın önemli parçasısın bence.Güveniyoruz sana reis,seni kağıt üstünde göndermeye çalışanlar utansın.
 
Cevap: #8 Caner Topaloğlumaça çok kötü başladı la bizim içinde kendisi içinde çok kötü oldumahmuti iyi haşladı oyundan alırken :D moral sıfırdı zaten ondan sonra
 
Cevap: #8 Caner TopaloğluBugün Hawkins'e karşı kendisini kullanmalıyız, onu takımda en iyi savunacak adam Caner.
 
Cevap: #8 Caner TopaloğluKeşke Banvit'e gitseydi daha iyi olurdu onun için.

Hayırlı olsun hem Caner'e hem Karşıyaka'ya, her maçını takip etmeye çalışacağım.
 
Cevap: #8 Caner TopaloğluBenim çok beğendiğim bir oyuncumuzdu. Yedekliği de sorun eden bir yapısı yok, şans bulduğunda da en çok gayreti o gösterirdi takımda. Niye bıraktık hiç anlamıyorum. Yolu açık olsun.
 
Cevap: #8 Caner TopaloğluYolu açık olsun.Ayrılık gerekli miydi? Bence evet. Ama bu güne kadar ki emeklerinin hakkını vermek lazım.Yolu açık olsun
 
Üst Alt