#17 Caner Topaloğlu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#17 Caner Topaloğlu

Cevap: #8 Caner Topaloğlu

Geçen seneye göre kendine daha bi güven gelmiş.Savunmadaki isteği gayreti hücumda da göstermeye başlamış yavaş yavaş.Şutlarını biraz daha geliştirmeli.Türk olmasının da avantajıyla birlikte rotasyonda önemli yer alacak.

3. Perİyorun son sanİyesİnde attigin basketle. İLK UZATMANIN bİtİmİne sanİyelere kala rİbaundu aliŞinla maci kazandik. Senİ unutmuŞum ben aslanim. O rİbaundu almasaydin yenİlmİŞtİk. Megerse maci bu adam kurtarmiŞ:)

sezon sonu plaket verip gönderebiliriz Caner'i.

Göndere göndere oyuncumuz kalmadı, herkes gönderiliyor takımdan sezon sonu bu gidişle. :)

Daha önceki maçları, geçen sezonki maçları izlediysen savunmada direncimiz düştüğü anlarda Caner oyuna giriyor. Savunmayı sertleştirdiği gibi sürpriz 3lüklerle takıma moral veriyor.

Gönderirken yerine alınacak yerli oyuncu da söyleyin bari.

Vallahi tam anlamıyla joker takımımız için.Takımımızda önemli bir yere sahip olduğunu düşünüyorum.Sayıda atıyor,ribandt ve savunmada zaten süper.Krilenko'ya nerdeyse sayı attırmadı bu adam sayı.Adamın dibi.Bu adam mutlaka kalmalı seneye hemde mutlakaaaaaaa.

1 ay önce gönderelim diyordum ama artik kalir zaten bugün Macin adami oldu.. Tebrikler Caner

Son zamanlardaki başarını gayretini kutluyorum süper mücadele ediyorsun,şuan takımımızın önemli parçasısın bence.Güveniyoruz sana reis,seni kağıt üstünde göndermeye çalışanlar utansın.

maça çok kötü başladı la bizim içinde kendisi içinde çok kötü oldu

mahmuti iyi haşladı oyundan alırken :D moral sıfırdı zaten ondan sonra

Bugün Hawkins'e karşı kendisini kullanmalıyız, onu takımda en iyi savunacak adam Caner.

Keşke Banvit'e gitseydi daha iyi olurdu onun için.

Hayırlı olsun hem Caner'e hem Karşıyaka'ya, her maçını takip etmeye çalışacağım.

Benim çok beğendiğim bir oyuncumuzdu. Yedekliği de sorun eden bir yapısı yok, şans bulduğunda da en çok gayreti o gösterirdi takımda. Niye bıraktık hiç anlamıyorum. Yolu açık olsun.

Yolu açık olsun.Ayrılık gerekli miydi? Bence evet. Ama bu güne kadar ki emeklerinin hakkını vermek lazım.Yolu açık olsun

Üst Alt