#17 Emrah Başsan - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bizdeki tüm yerlilerden daha komplike daha iyi bir futbolcu olduğunu Terim sayesinde ancak karşı takımda oynadığında görebildik. Çünkü dört maç bile oynatmadan yolladı adamı. Gitmesine en çok üzüldüğüm adamdı. Maçta Terim'in futbolcudan anlamadığını körün gözüne gözüne soktu. Kadromuzda bu ayarda bir yerli yok. Yazıklar olsun seni gönderene. Keşke adaletli ve futbolcudan anlayan bir teknik direktöre denk gelseydin. Çok üzgünüm.

Kayserispor'da Galatasaray ağlarını sarsan Emrah Başsan, 3-0 kazandıkları maçın sonrasında konuştu.Golü annesine armağan ettiğini söyleyen Emrah, "Galatasaray'ın ekmeğini yemiş biriyim. Herkesin küçüklükten tuttuğu bir takım vardır. Ben hiçbir zaman inkar etmedim. Gol attığım için çok mutlu oldum. Tuttuğum takım olunca biraz daha duygusal anlar yaşadım. Ekmeğimizi şu an Kayserispor'dan yiyoruz. Burası için de sahada ne gerekiyorsa yapmamız gerekiyor. Bugün attığım golü anneme hediye etmek istiyorum. Bu maç onun için oynayacağım bir maçtı. Hem takım arkadaşlarımı, hem hocamızı, hem yönetimimizi tebrik etmek gerekiyor. 1 haftada 3 tane maç oynuyoruz. Hem mental hem fiziksel olarak hazırlanmamız gerekiyor. Hocamız bizi müthiş hazırladı. Önümüzdeki maçla bu maçı taçlandırmak gerekiyor. Alacağımız 3 puanla çok daha farklı hedefler düşünebiliriz. Bugünü anlamlı kılan golümü anneme hediye etmek istiyorum. O çok iyi biliyor neler yaşadığımı, hangi duygularla sahaya çıktığımı. Ona armağan olsun. Bugünkü performansımla keyif aldım. İzleyenleri de mutlu ettiysem ne mutlu bana." dedi.

bizde oynasa muhtemelen her maç küfür edilirdi. Defansa neredeyse hiç gelmeyen, topu sürekli ayağında tutmak isteyen bir oyuncu

bu savunmaya karşı zaten biraz futbola yeteneği olan şov yapar. Ceza sahası önünde rahatça kontrol edip, bekleyip rahat rahat vurabiliyorsun

Üst Alt