17 Mayıs 2000’e... | Fatih Terim'in Kendine Mektubu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
çok kral iş çıkarmışlar :tbr:
fakat kulüp tarafından hakanın adı hiç bir yerde anılmayıp chelsea maçı sonrası kadro dışı bırakıldığının manşet olarak gösterilmesi pek şık olmamış.
gerçi hakan da kendi youtube kanalında geçiriyor ince ince sürekli hocaya. ona karşılık bişey heralde

anlayabiliyorum kulübü de ama ayıp ediliyor biraz
bunu yapmak zorundayız.hakanın kızması gereken kişi biz değiliz. ayrıca hakan çıkıp bu saatten sonra intikam duygularıyla fatih hocanın başarısını gölgelemek adına ne derse desin çok da ciddiye almam açıkçası. bu başarıda lafına itimat edilecek kişi fatih hocadır ve en büyük pay da onundur, hakan ne derse desin bu gerçek ayan beyan ortada.

bunu yapmak zorundayız.hakanın kızması gereken kişi biz değiliz. ayrıca hakan çıkıp bu saatten sonra intikam duygularıyla fatih hocanın başarısını gölgelemek adına ne derse desin çok da ciddiye almam açıkçası. bu başarıda lafına itimat edilecek kişi fatih hocadır ve en büyük pay da onundur, hakan ne derse desin bu gerçek ayan beyan ortada.
başarı tek bir kişiyle gelmez rts. Ekip işidir. ve o ekipte Hakan şükür de vardı. kimse kimsenin başarısını gölgeleyemez. ne hakan hocanın, ne de hoca hakanın.

başarı tek bir kişiyle gelmez rts. Ekip işidir. ve o ekipte Hakan şükür de vardı. kimse kimsenin başarısını gölgeleyemez. ne hakan hocanın, ne de hoca hakanın.
zaten başarı sadece fatih hocanındır demiyorum ama en büyük pay onundur şahsi düşünceme göre. hakanı yoksaymak bi zaruriyet ve bunu onun da anlaması lazım hiçbişey yokmuş gibi davranamayız ve galatasaraya zarar verecek cesur hamleleri yapma lüksümüz de yok. hakanın fatih hocaya karşı yıllardır salvoları var o yüzden antipatik geliyor artık.

youtube videosunu tek parca halinde ekledim baslıga.
sabah izleyememiştim çok çok iyi olmuş. fatih terim in şu tarz videoları kim tasarlıyorsa helali var. geçen sene şampiyon yaptılar takımı benzeri çalışmalarla.

Üst Alt