# Oğulcan Çağlayan - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Oğulcan Çağlayan

Net hoca dokunusu bu performans. Teknik olarak bu kadar bir vasat adamin 2 macta siritmadan verimli oynamasinin baska aciklamasi yok. Turgut Dogan Sahin ayarinda topcuyu "Dirk Kuyt"a eviren hocamizi kutlarim
Bu çocuğu nerde izledim hatırlamıyorum da tekniği bence vasat değil lakin bu da Taylan gibi. 25 yaşına kadar o kadar az oynadıki neler yapabileceğini bilemiyoruz.

Sözlükte biri Taylanla bunu Selçuk-Burak ikilisine benzetmiş, geç de olsa parlayabilirler zira bunlar da genç milli takımda dönem arkadaşı. Tabii Selçuk-Burak özel oyuncular oldular, çok zor iş olsa da güzel benzetmeydi.

Bu çocuğu nerde izledim hatırlamıyorum da tekniği bence vasat değil lakin bu da Taylan gibi. 25 yaşına kadar o kadar az oynadıki neler yapabileceğini bilemiyoruz.

Sözlükte biri Taylanla bunu Selçuk-Burak ikilisine benzetmiş, geç de olsa parlayabilirler zira bunlar da genç milli takımda dönem arkadaşı. Tabii Selçuk-Burak özel oyuncular oldular, çok zor iş olsa da güzel benzetmeydi.
Terimin sirasiyla bitik denilen Donk ,cop denilen Ömer Bayram ,Tasak gecilen Taylan ve en son yuzune bile bakilmayan Ogulcandan faydalanmasina bir parantez acmani beklerim.

Antepte izlemissindir belki. Ben sadece rize ve bizde izledim. Teknigi bana hep vasat geldi. Rize deplasmanda ilk yarida ceza sahasindan temiz bir vurusla golu bulabilirdi ama ayagini iyi kapatamadi baya yukardan outa gitti top. Hafif bir kazmalik var ama pas oyununda cok siritmiyor

Antepte izlemissindir belki. Ben sadece rize ve bizde izledim. Teknigi bana hep vasat geldi. Rize deplasmanda ilk yarida ceza sahasindan temiz bir vurusla golu bulabilirdi ama ayagini iyi kapatamadi baya yukardan outa gitti top. Hafif bir kazmalik var ama pas oyununda cok siritmiyor
Sağ taraftan bir girişi vardı aklımda kalan, bilekler iyi duruyordu da ne zamandı tam hatırlamıyorum.

Çok gerileme var zaten, fizik olarak da yetersiz ama bu kadar çok pozisyona girmesi tesadüf değil yine de.

Daha önce ki diziliste cizgi de oynasa hizli ve calim yetenegi olmadigi icin olumsuz yönleri ortaya cikardi ama dogru sekilde kullandigimiz icin pozisyona giriyor hareketle oyunuyla dinamizm katiyor

Akbaba icin de aynisi gecerli,cizgide veya 8 numara da kotu maclarini izledik ama son 2 mactir oynadigi gibi forvete yakin veya ic forvet gibi oynarsa etkili oluyor her turlu

Üst Alt