# Oğulcan Çağlayan - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Oğulcan Çağlayan

başından beri söylüyoruz galatasaray'ın topcusu değil. sahada olmaması son derece yerinde bir karar, yedek klübesinde olup olmaması da hocanın tasarrufu. klübede olmaması bile eksiklik değil bana göre. (irfan can'ın düğününe gitmesi son derece normal ayrıca. arkadaşı ise gidecek tabii)

4-4-2 oynayacaksak bence en ideal sağ kanat Oğulcan olur.. 4-2-3-1 de her türlü keremi tercih ederim zaten oynamamız gereken sistem de bu çift forvet sıcak bakmiyorum

bize sirin gözükmek icin takipten cikarmis olabilir. kendi acisindan tepki koymus oldu göstermelik bizde o gün ooo helal olsun bak adammis fln dedik.

yaziklar olsun bu formayi bi daha giymemeli

Ne anlatıyorsunuz yav

İnstagramdan takipten çıkmak neyin şovuydu o zaman, kime kendini ispatlıyordu.

Hoca bu heriflere güvenip çıktı İrfan bizi istiyor dedi, adam sandı.

Yok söz vermek çok önemlidir zart zurt ayağı çekiyordu bir de.

Karaktersiz herifin tekiymiş işte. Alper Pirşen abisiyle de foto çektirseymiş.
Aga adamin esi gitmis kendisi gitmemis. Esleri kavgali felan degil dogal olarak

Gördüğüm kadarıyla kesin değil.

Gittiyse orada o ortamda saklambac oynamasi biraz zor. Illaki herhangi bir kare icinden görüntüsü düser. Bir insanin dügününe gidip, aman görünmeyeyim kareler icinde de denilmez zaten.

Ogulcan transferi icin yardimci olurken, Irfancan gitti Ogulcanin kariyerine kast edenlerler ile sözlesme imzaladi. Ayni durumda Galatasaray (Ki Galatasaray´da kimsenin genc bir oyuncunun kariyerini bitirmeye calistigini görmedim) olsa bile irfancan yerinde sahsen tavrimi koyardim, kimseye dostumu yedirmem.

Bunlara ragmen Ogulcan, hele birde saklanarak gittiyse Irfancan az bile yapmis derim.

Gittiyse orada o ortamda saklambac oynamasi biraz zor. Illaki herhangi bir kare icinden görüntüsü düser. Bir insanin dügününe gidip, aman görünmeyeyim kareler icinde de denilmez zaten.

Ogulcan transferi icin yardimci olurken, Irfancan gitti Ogulcanin kariyerine kast edenlerler ile sözlesme imzaladi. Ayni durumda Galatasaray (Ki Galatasaray´da kimsenin genc bir oyuncunun kariyerini bitirmeye calistigini görmedim) olsa bile irfancan yerinde sahsen tavrimi koyardim, kimseye dostumu yedirmem.

Bunlara ragmen Ogulcan, hele birde saklanarak gittiyse Irfancan az bile yapmis derim.
Milyon avrolar her şeyi yaptırır

dügüne katılabilirde kanlı bıcaklı kavga etmedıler sonucta,takipten cıkma tamamen taraftarın olacak tepkisi sebebiyle oldu bunu hepimiz biliyoruz
irfan bizimkilere size gelmek istiyorum demiştir ama onun dısında bence birebir fatih hocaylada konustu
yani bütün ihaleyi ogulcana taylana yıkmayın

Üst Alt