# Oğulcan Çağlayan - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Oğulcan Çağlayan

Enteresan bir stili var ve takım çoğu oyuncunun önünde. Mesela Cicaldau-Berkan-Halil'li takımda sağ ön oynasa çok faydalı olabilir. Beyni olmayan bir adam değil akıllı çocuk. Takımda beyni olmayan 3-4 adam var.

Defalarca yazdım bunun transferi tamamen rezilliktir.. Koşmak dusinda bir halta yaramayan bir herif için kavga çıkardık gittik üstüne kepaze olup 1 milyon para ödedik..Yahu bu çocuk Rize'de neydi ki biz istedik bunu anlamıyorum zaten orada bile yedek kalıyordu..
Ama durun hoca ona 5-6 sene önceden takmıştı kafayı zaten unutamadı ex aşkını alt yapıdan çıkınca biz alacakken Antep'e kaptırmıştı o günden beri aklının bir kenarına yazmış demek ki.. Kızını yeğenini falan versin bu kadar seviyorsa ama bizim başımıza musallat etmeye hakkı yok..

Başkan ve hoca her fırsatta Oğulcan'ı oynatmak istiyoruz buna engel oluyorlar diye bağırıp çağırdı olaylar çıkardı sanırsın adam Messi ...

Kulüp bunun yüzünden o şerefsiz kulübe o kadar para verdi ama herif son dakikalarda oyuna girmesine rağmen koşmadı ve Yedlin’e de yardım etmedi.
Çok yanlış yaptık.

Üst Alt