#17 Papa Alioune Ndiaye - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ndiaye 'de son maçlarda en az Rodrigues kadar kötü. Sadece Rodrigues kadar göze batmıyor yoksa. Hem teknik/yetenek olarak hem mücadele olarak bayağı kötü ne defansta ne hücumda bir katkı alamadık kendisinden ...

Gecen sezonun ilk yarisinda oynadigin oyunu bekliyorum senden. O zaman begeniyordum ama EPL tecrubene ragmen beni tatmin edemedin bu sezon. Ruzgari terse cevirmenin tam zamani.

Hadi lan Yamyam, bugun cok gorev dusecek sana!

bu adamı kim kas kütlesi hâline getirdi? Esnekliği ve çevikliği alınmış Ndiaye dünyanın en sıradan orta sahasıdır. Malatya maçını izleyemedim, Fener maçında fark etmiştim burada iyice ayyuka çıktı. Ndiaye kalıplanmış, kas yığınına dönüşmüş. Atletizmi ile fark yaratan oyuncuları kaslandırmak oyuncuya zarar. Garry de bunun sıkıntısını çekiyor.

Geldiği ile şuanki halinin arasında büyük fark var. Bu oyuncuları kim çalıştırıyorsa derhal gönderilmeli.

Kendisi de formsuz bunu kabul edelim ama geldiğinde adam depar manyağı idi şimdi belini döndüremiyor

bu adamı kim kas kütlesi hâline getirdi? Esnekliği ve çevikliği alınmış Ndiaye dünyanın en sıradan orta sahasıdır. Malatya maçını izleyemedim, Fener maçında fark etmiştim burada iyice ayyuka çıktı. Ndiaye kalıplanmış, kas yığınına dönüşmüş. Atletizmi ile fark yaratan oyuncuları kaslandırmak oyuncuya zarar. Garry de bunun sıkıntısını çekiyor.
Adamda beyin yok beyin bir orta saha oyuncusu pas özürlüsü olamaz. Geçen sezonda pas yapamıyordu

Üst Alt