#17 Papa Alioune Ndiaye

Adem Akdoğan

Parçalı Üye
Bu maç çok iyiydi sezon sonuna kadar böyle gider umarım. Fakat romantikliğe düşüp tekrar kiralamamak lazım çünkü 4-2-3-1'in liberosu olamaz.4-3-3 oynarsak iş yapabilir ama onun için ayağı yeterli değil bu adam osmanlıda nasıl 10 numara oynadı çok garip.

Gökhan Gel

Parçalı Üye
Bizim seviyemiz veya üstümüzdeki takımlara karşı iyi oyuncu. Koy Kadıköy deplasmanına canavar gibi oynar. Ama topu bırakıp kapanan Alanya maçında çok sıkıntı yaratır. Ne yazık ki Allah vergisi bu fiziği, atletizminin yanında pas kalitesi fecaat seviyesinde. Donk Iniesta gibi kalır o konuda N'diaye yanında yani. Simeone'nin Atletico'su gibi bir yapıda en az Thomas Partey kadar etkili eleman olur. Açıkcası kendisini bu kadar ardı ardına izleyince neden Stoke'un 16 milyon euroluk yatırım yaptığını daha iyi anladım. Kulüp geleneği topu rakibe verip kontra aramak olan takım için biçilmiş kaftan. Keşke bizim de büyük bütçemiz olsa da N'diaye'yi sadece derbiler ve Avrupa maçları için kadroda tutabilsek. Ama bilhassa küçük maçlarda büyük zaafları ortaya çıkan oyuncu için 2.7 milyon maaş korkunç elbette ki. Stoke'un bir daha kiralayacağını sanmıyorum, bizim için de aranan kan olduğunu düşünmüyorum ama bu oyun açlığını sürdürebilirse Stoke, Premier Lig'e yeni çıkanlardan ya da son sıralardan ligde kalanlardan birine pazarlayabilir N'diaye'yi. Bahsettiğim tarz takımlar için kafadan 11 yazılabilecek türde oyuncu.

Ahmet Sarı

Tecrübeli Üye
Dünkü Benfica maçında gayet iyi oynadı ama bence halen yetersiz gibi. Hırs, istek, arzu var koşma çabalama var ama teknik yok, beyin yok. Aynı şartlarda 1 yıl daha kiralayabilirsek kalsın yoksa güle güle denip yerine Savanier'i almalıyız.

Ahmet Özgün Güven

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
7-8 tane kritik top çaldı, 3 kere falan da sağlam dribbling yaptı. Pas hataları, top kayıpları oldu tabii ama iyiydi baya genel olarak.

Ferhat Öztürk

Aslan Üye
10 numara oynasın artık.Topla cezasahasına girişi efsaneydi.

İbrahim Anıl

Parçalı Üye
Bu maç çok iyiydi sezon sonuna kadar böyle gider umarım. Fakat romantikliğe düşüp tekrar kiralamamak lazım çünkü 4-2-3-1'in liberosu olamaz.4-3-3 oynarsak iş yapabilir ama onun için ayağı yeterli değil bu adam osmanlıda nasıl 10 numara oynadı çok garip.
Osmanlıda baskı mi vardı üzerinde rahatca istediklerini yapıyordu.baski ile oynamak ile baskısız oynamak çok farklı...

Cengiz Kahraman

Tecrübeli Üye
Bu takımda kadroya ilk yazılacak birkaç oyuncudan beri.İstediği kadar beyinsiz olsun, pas alışverişleri yetersiz olsun.Onun dinamizmine ve öne doğru katetmelerine çok ihtiyacımız var.

hatta ben uygun maliyetle bir sene daha kiralanmasını mantıklı buluyorum.

Akif Karabulut

10 Numara!
Dünkü maçta pek bahsi geçmemiş ama maçın görünmeyen kahramanlarındandı.. Az pozisyon vermemizin en büyük nedenlerinden biriydi inanılmaz koştu rakibi kovaladı çok akıllıca taktik fauller yaptı kart görmeden .. Topu iyi kullanamaması büyük eksisiydi dün akşam..

Mahir Koç

Malı Arap Faik'ten alıyorduk
GalataSarayı Efendileri
Tehlikesiz alanda dibindeki adama bile dengesiz pas atan yeteneksiz!

Mustafa Alp Demirci

Tecrübeli Üye
pas kalitesi düşük ama bu herifin enerjisi de olmasa iyice eleğe döner orta sahamız.

ilk yarıdaki tek net pozisyonumuzun mimarı idi çaldığı top ile.

Çağatay Özbekoğlu

Tecrübeli Üye
boşa koşuyor, ortasahada bölgesini bırakıp rakip stopere tek başına basmasının anlamı yok. rakip ordan topu çıkardı ve bunun açık bıraktığı bölgeyi rahatça ve hızlıca geçerek pozisyona girdi.

ndiaye yerine donk oynayabilirdi bugün. en çok delicilik özelliğini seviyorum. topla dikine gidebiliyor ama işte dahası yok, allahtan kiralık

Onur Meraş

Parçalı Üye
boşa koşuyor, ortasahada bölgesini bırakıp rakip stopere tek başına basmasının anlamı yok. rakip ordan topu çıkardı ve bunun açık bıraktığı bölgeyi rahatça ve hızlıca geçerek pozisyona girdi.

ndiaye yerine donk oynayabilirdi bugün. en çok delicilik özelliğini seviyorum. topla dikine gidebiliyor ama işte dahası yok, allahtan kiralık
Benim en cok dikaktimi ceken olay bolgesini birakip tamamen takimdan ayri tek basina takimla uyumsuz prese gitmesi kimse bundan bahsetmedigi icin sorun bende heralde takıma yararlı bir şey yapıyor diyordum socrates dergi youtube da emre özcan da aynı şeyi söyleyince tamam dedim doğru düşünmüşüm saçma sapan prese çıkıyor takımca uyumlu yapması gerek birde pas kalitesi yerlerde inanılmaz kötü pas atıyor..

Semih Ağlar

Şef Gümüş Kıvrım
Çok savruk bir adam vallahi izlemekten bıktım artık. Bu hıyarın oynadığı hiçbir maçta ortasahayı kontrol edemeyiz. Maç içinde ara ara parlamaları dışında bir özelliği yok. Bunu 16 milyona satmakla asrın işini yapmışız vallahi

Üst Alt