17 Yaşında Plaj Tuvaletinde Doğum Yaptı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekirdağ'da ailesinden hamileliğini gizleyen 17 yaşındaki G.K., tuvalette doğurduğu erkek bebeğini bırakıp kaçtı. Çevredekilerin bulduğu bebek, hastaneye götürülürken, G.K., anne, babası, ağabeyi ile birlikte jandarma tarafından gözaltına alındı.

880-1.jpg


İstanbul’da oturan G.K., hafta sonunda İstanbul’dan ailesi ile birlikte Tekirdağ’ın merkez Süleymanpaşa İlçesi Kumbağ Mahallesi’nde denize girmek için tatile geldi. Erkek arkadaşı ile girdiği ilişkiden hamile kalan ve bu durumu ailesinden gizleyen G.K., iddiaya göre sancıları artınca tek başına plaj tuvaletine gitti. G.K.’nin uzun süre dönmemesi üzerine ailesi bakması için erkek çocuklarını tuvalete gönderdi. Kendisine bakmak için gelen ağabeyine “Siz gidin ben geleceğim” diyerek yollayan G.K., tuvalette tek başına doğum yaparak erkek bebek dünyaya getirdi. Bebeğin kordon bağını da kendisi kesen G.K., bebeği yanında bulunan plaj havlusuna sararak, tuvalet yakınındaki bir köşeye bırakıp, ailesinin yanına döndü.

BEBEĞİN AĞLAMA SESİNİ DUYDULAR

Bu sırada tuvalet yakınında bulunanlar ağlama sesi üzerine bırakılan bebeği bulup, durumu sağlık ekipleri ve jandarmaya bildirdi. Görgü tanıklarından Umut K, “Bir kız tuvalete girdi yaklaşık 1 saat içerinden çıkmadı. Daha sonra kız gittikten sonra içerden bebek ağlama sesi geldi. Gidip baktığımızda orada bir bebek olduğunu görüp ambulans ve jandarmaya haber verdik” dedi.

Sevk edilen sağlık ekipleri bebeğe ambulansla Tekirdağ Devlet Hastanesi’ne götürüp muayene yaptı. Soruşturma yapan jandarma ekipleri bebeği dünyaya G.K.’nin getirdiğini belirledi. G.K., ailesinin de içinde bulunduğu otomobille bölgeden ayrılırken jandarma ekipleri tarafından yakalandı.

Jandarma, G.K., annesi Y.K., babası K.K., ağabeyi M.K.’yı gözaltına aldı. Doğum yapan G.K., İstanbul’da birlikte olduğu erkek arkadaşından hamile kaldığını, korktuğu için durumu ailesinden gizlediğini söylediği ifade edildi. G.K., hastaneye götürülerek tedavi altına alındı,. Olay yerinde detaylı inceleme yapan jandarma ekipleri soruşturmasını sürdürüyor.

[FONT=pt_sansregular][FONT=pt_sansbold]GENÇ KIZ TUTUKLANDI[/FONT][/FONT]
[FONT=pt_sansregular]Gözaltına alınan zanlılar, emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi.[/FONT]
[FONT=pt_sansregular]Doğurduğu bebeği plajın tuvaletine bırakan G.H. tutuklanırken, baba Haşim, anne Yadigar ve erkek kardeşi Mustafa K. mahkemece serbest bırakıldı.[/FONT]
[FONT=pt_sansregular]Bu arada 7,5 aylık doğan bebek 112 Acil Servis ambulansıyla Tekirdağ Devlet Hastanesine kaldırıldı. Kuvöze konulan bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi. [/FONT]
 
Son düzenleme:
Tükürdüğümün kezosu! Kafası anca böyle şeylere çalışır. 16-17 yaşında azdın mı, geberdin mi kaltak! O bebeğe ne olacak şimdi? Çocuk oyuncağı mı o? Atsınlar hapse zilliyi.
 
GSC Forum önceliği spor olan bir forumdur.

Eskiden siyaset konularına izin vermiş ve bu konuda çok badire atlatmış, tecrübe kazanmış bir forumuz.

Bu tarz sinir bozucu çok olay yaşanmakta ve maalesef giderek artmakta.

O yüzden artık forum olarak bu tarz konuları en az düzeye çekmeyi hedefliyoruz ve anlayışınıza istinaden konuyu kapatıyorum.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt