#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık

3ea689df9f184c29b5f52227af47548d.jpeg

Anadolu takımlarında oynasa seneye yerli sınırında alalım diye kıçımızı yırtardık. Bence futbol zekası Ozan Tufan'dan bile düşük ama safi yeteneğiyle bile bu adamın bir şekilde değerlendirilmemesi büyük talihsizliktir. Artık fiziği zartı zurtuna da aldırmıyorum çünkü Selçuk'un 11 çıkıp Mariano'nun her yıl 30 lig maçına çıktığı ortamda kimse bu çocukların beni fizik eksikliğinden dolayı oynatılmadığına ikna edemez.

Atalay ve Yunus inatla sözleşme imzalamadılar. Eh 2 gün sonra uçup gidecek adama şans verip risk almak da mantıksız. 1 sezonlarını heba etti ikisi de. Ozan sonrası sözleşme imzalasalardı hoca ikisine de çok daha fazla şans verirdi. 6 aylarını daha heba ettikten sonra gitsinler bakalım nereye gidiyorlarsa.

Yunus ile gectigimiz yaz 4 yillik sozlesme yapilmadi mi? Ben oyle hatirliyorum. Sorun sozlesme degil bence, zaten oynayamiyor yani eger elimize 4-5 milyon euro gelecekse satilsin gitsin.

Sallama haberdi. Tff'e göre yazin sözlesmesi bitiyor.

Bence hem Yunus hem Atalay gördü forma sansi bulmalari zor burda ve ondan yeni sözlesme imzalamadilar. Benim (Atalay) yerime hoca Selcuk gibi adami oynatiyorsa, bende yeni sözlesme imzalamazdim

Sallama haberdi. Tff'e göre yazin sözlesmesi bitiyor.

Bence hem Yunus hem Atalay gördü forma sansi bulmalari zor burda ve ondan yeni sözlesme imzalamadilar. Benim (Atalay) yerime hoca Selcuk gibi adami oynatiyorsa, bende yeni sözlesme imzalamazdim

Şimdi selcugun oynaması buyuk hata bunda hemfikiriz ama atalayın fiziksel durumu ne bilmiyoruz ? sonucta bu adamlarla antreman yapan insan hoca.

Parlatamadik. Su haliyle dinamoda olsa avrupa kulupleri siraya dizilirdi almak icin. Biz kimseye sans vermiyoruz tamam bu da bizi ucuracak cocuk degil ama ölü babele feghe katlanacagima buna katlanayim

avrupadaki futbol drgilerinin en yetenekli 50 futbolcu listelerinde hep var kendisi. oynatmayacaksak da hiç değilse 4-5 e satsaydık gelen parayla bir tane genç sağ yada sol bek alırdık.

Ozan 3 maç üstüste penaltı yaptı, maç yaktı ama tahammül ettik. Sonunda da iyi bir stoper kazandık 11 milyon euro kazandık. Bunları oynatsak ne kazanacağız? 6 ay sonra gidecek oyuncuya neden şans verelim ki? Tutsa ne kazanırız tutmasa ne kaybederiz?
Bunlara şans vermektense Selçuk oynasın daha iyi. En azından alt yapıdaki diğer gençlere ayak diretip sözleşme imzalamazsan parlar avrupaya kaçarsın mesajını vermemiş oluruz.

Gecen sezon kadro cok daha dar iken bile oynatilmiyordu zaten, bu sezon bu durumun o kadar transferden sonra degismeyecegi apacik ortadaydi.

Yine hata yapildi direk kiralik yollayacaklardi, A takimin kadrosunda yer alip mac yapmadigi her hafta Yunus'un aleyhine isliyor. Gecen sezon da haftalarca A takimin mac kadrosunda yer alip 1 dakika bile oynamamisti haftalarca.

Üst Alt