#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık - Sayfa 58 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık

2479216_810x458.jpg

Bu kafayla bi halt olmaz.kendine bakıp bol bol çalışacaksın kardeşim.fatih hoca sana o sansi veriyorsa hazır olmak zorundasın böylesine bi takım içinde.hala destekliyorum ama özveri şart ve hala forvete yakin oynamalı diyorum.cezasahasi onunde cok tehlikeli.aslen forvet zaten

Bu kafayla bi halt olmaz.kendine bakıp bol bol çalışacaksın kardeşim.fatih hoca sana o sansi veriyorsa hazır olmak zorundasın böylesine bi takım içinde.hala destekliyorum ama özveri şart ve hala forvete yakin oynamalı diyorum.cezasahasi onunde cok tehlikeli.aslen forvet zaten

Sergen buna ben defalarca dedim, ve sen futboldan anlamiyorsun dediler.

Ozan Kabak 2-3 sene once, Yunusdan daha da beterdi fizik olarak okadar inceydiki ufursen duserdi. Sonra kendine bakti ve kendine spora verdi ve 1 senenin icinde, yasina gore cok iyi guclu fizike sahip oldu.

Atalay, Yunus, hepsine bakiyorum 1-2 sene gecti, ve hala ayni fizikdeler. Hic bir gram gelisme yok, ben olsam 2-3M eurodan alayina satardim.

Attığı 2 golde guzelmis ve omuzları güçlendirmiş.yasi daha 19.adem gibi iyi bi fiziğe erişirse forvette ve çevresinde oynadığında müthiş işler yapabilecek bi futbolcu.herseye rağmen guveniyorum

yine gol atmış,forvete yakın oynuyo olmalı.falcao dönüyo,babelden haz etmiyoruz,forvette de bişey beklemiyorum babelden.adem fena değil ama yunus bence degerlendirilmeli gezgin forvet olarak..serbest oynamalı,şans bulursa.ne kadar süre alırsa kar,şu özgüveni bi yakalasın da

bu çocuktan hiç bir şey olmaz. genç diye böylelerine şans verilmemeli. ne zaman izlesem yalandan gelmiş gibi top oynuyor
alt yapıdaki başka çocukların hakkını gasp etmeye gerek yok

Takima ilk geldi an bir yarim sezon deniyecektin baktin hazir degil oyniyabilecegi bir takima bir bucuk yil kiralik gönderecektin, ordan döndükden sonra belki en azindan iyi bir rotasyon futbolcusu olurdu ama suan hic birsey degil. Yazik hoca böyle gencleri birsekilde cöp ediyor, ne oynatiyor nede gönderiyor.

Üst Alt