18/19 BSL YF M:1 | Anadolu Efes 82-77 Galatasaray Doğa Sigorta | MS | 31 Mayıs | TRT Spor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

18/19 BSL YF M:1 | Anadolu Efes 82-77 Galatasaray Doğa Sigorta | MS | 31 Mayıs | TRT Spor

Tekrardan bu dar bütçeyle euroleague finalistine kafa tutan ekibimizi tebrik ediyor ve bu branşı hor gören yönetimimizi istifaya davet ediyorum.
Evet bütçemiz çok dar adamların yedekte kalan yabancılarından bir takım daha çıkıyor ,sonuç bu yine de güzel maçtı birleşelim artık şu Efesle çoşalım hep birlikte
İddaa ediyorum bizim Efes ile birleşecek takımımızın taraftarı çoşar çoşturur. Bizde çok iyi basketbol taraftar potansiyeli var.

Ataman el at şu işe be , finalde Ataman'ı kızdırırlar bizde kulağına bunu fısıltarız.

İnş. olur

Evet bütçemiz çok dar adamların yedekte kalan yabancılarından bir takım daha çıkıyor ,sonuç bu yine de güzel maçtı birleşelim artık şu Efesle çoşalım hep birlikte
İddaa ediyorum bizim Efes ile birleşecek takımımızın taraftarı çoşar çoşturur. Bizde çok iyi basketbol taraftar potansiyeli var.

Ataman el at şu işe be , finalde Ataman'ı kızdırırlar bizde kulağına bunu fısıltarız.

İnş. olur
Efes çok köklü kulüp altyapılardan tut farklı eğitim veriyorlar o yüzden birleşmezler ve birleşmesinler zaten bizim yetiştiremediğimiz oyuncuları yetiştiriyorlar.

Udoh bugün maçtaydı acaba seneye Efes'e mi düşünülüyor.

Udoh ve Dunston aboooo ver hemen euroleuge kupasını

Efes çok köklü kulüp altyapılardan tut farklı eğitim veriyorlar o yüzden birleşmezler ve birleşmesinler zaten bizim yetiştiremediğimiz oyuncuları yetiştiriyorlar.

Olması gereken bu Ülker birleşti yok protosto olur v.s. ne oldu hiçbirşey neden olmasın adamlar her maç 5 e 6 oynuyor. Euroleuge finalinde bile ezikler Çeskayı tuttu son dk.larda Ataman'a saldırdı. Bizle bir olsalardı orada onların bir yerlerinden kan alırdık. Taraftarsız olmuyo işte
Hızla eriyen bir taraftar kitlesi var ama bugün maçta zaten hiç yoktu.

Olması gereken bu Ülker birleşti yok protosto olur v.s. ne oldu hiçbirşey neden olmasın adamlar her maç 5 e 6 oynuyor. Euroleuge finalinde bile ezikler Çeskayı tuttu son dk.larda Ataman'a saldırdı. Bizle bir olsalardı orada onların bir yerlerinden kan alırdık. Taraftarsız olmuyo işte
Hızla eriyen bir taraftar kitlesi var ama bugün maçta zaten hiç yoktu.
Maçlara giden kişiler genelde altyapıdaki sporcular ve cemiyettekilerin aileleri zaten öyle büyük bir kitleleri yok fakat avrupanın en köklü takımlarından biriyle birleşmek için çok büyük proje gerekir. Baskete o kadar ayıracak bütçemiz olduğunu sanmıyorum.

2 takım arasındaki oyuncular arasında bu kadar uçurum olmasına rağmen iyi bir oyun oynadık.Efes avrupanın en pahalı kadrolarından birisi.Finalde fenere çakacaklardır yine.

Ergin hocam sağolsun rencide etmemek için elinden geleni yapmış.

MARCAO VE LUYINDAMA ile açtığımız yoldan devam edelim!

Üst Alt