#18 Bafétimbi Gomis - Sayfa 288 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
3 sene kontrat imzalayip 1 sene oynadiktan sonra zam isteyen topcu olur mu? gomisin yaptigi gavatlik, bizimkiler berbat yönetici oldugu icin olayi yönetemeyip ucuza satti ve yerine oyuncu almadi. tüm mesele bu.

Adam 5 milyonu bir sezonda alınca sizi şampiyon yaptım sözleşmemi uzatın havalarına girdi.Bir topçuya 5 milyon verirsek kulübün hali ne olur kim bilir.Dışardan gelen yıldızlar bu sefer maaş yükünü daha da yukarıya çekecekti

açık konuşmak gerekirse 2. yarı bi noktadan sonra bu arkadaş bize sokuyordu az kalsın şampiyonluğu galiba bayıldıktan sonraki dönem
ha emeği var mı çok fazla var ama yerine herhangi 1 forvet alınsa adı pek anılmazdı gibi geliyor bana

Yahu bos bos konusmayin. Ayni tayfa Gary sayesinde gol atti diyordu veya Terimin sistemine uymuyordu diye zirvaliyordu. Yok Modeste gelseydiymis falan filan. Gomis'in yerine gelecek adam kesinlesmeden gonderilmemeliydi.

Performansı veya yerine gelenlere ödenen miktar ortadayken maliyeti eleştirilemeyeceğine göre mecburen hain olmak zorunda. Gönderen kişiyi bir şekilde aklamak gerek. Yine insaflı davranılmış, şikeci vs. denmemiş.

Önceki yönetimden şampiyonluk sonrası yeni sözleşme sözü almış diye haberler çıktı.Gomis'e ben kızamıyorum.Ligi salladı,yabancı gol rekorunu da kırdı gitti.Giderken de 9-10 milyon euro para kazandırdı..

Cengiz: "Gomis'e asla git demedik. Ne Gomis, ne biz, ne hoca, asla kötü bir niyet yoktu. Şartlar öyle gelişti."

Daha dün başkanın yaptığı konuşmadan bir kesit.Kalsa efsane olabilirdi ama kestane olmayı seçti

Cengiz: "Gomis'e asla git demedik. Ne Gomis, ne biz, ne hoca, asla kötü bir niyet yoktu. Şartlar öyle gelişti."

Daha dün başkanın yaptığı konuşmadan bir kesit.Kalsa efsane olabilirdi ama kestane olmayı seçti
Ligde golleri attı ama ben para kazandırarak gitmesini isteyenlerdendim.Şampiyonlar Ligi için yaşı ile zorlanırdı.Kasımpaşa maçı sonrası yaşadığı sorundan sonra haklı olarak formu düştü..

Ligde golleri attı ama ben para kazandırarak gitmesini isteyenlerdendim.Şampiyonlar Ligi için yaşı ile zorlanırdı.Kasımpaşa maçı sonrası yaşadığı sorundan sonra haklı olarak formu düştü..

Bence de gitmesi iyi oldu 33 yaşına girecek topçudan 6 milyon avro kazandık + maaşı çoktu.Geçen sene olduğu gibi imza parası versek dururdu ama 1-2 sene verim(?) alacağımız adam için boşa atılmış para olacaktı

Bence de gitmesi iyi oldu 33 yaşına girecek topçudan 6 milyon avro kazandık + maaşı çoktu.Geçen sene olduğu gibi imza parası versek dururdu ama 1-2 sene verim(?) alacağımız adam için boşa atılmış para olacaktı
Gomis'in dediği futbolcudan çok teknik ekipte olmayı istiyodur.Ben şöyle bir şey istiyorum.Bizim sevgimizi kazanmış futbolcuların futbolu bırakırken jübile maçını bizde oynamasını.Sabri'nin bu yaz 1-2 maçlığına hazırlık maçında oynayıp jübilesini bizle yapmasını isterim..

Üst Alt