#18 Bafétimbi Gomis - Sayfa 289 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
herifin yaptığı işlere bak ulan gece gece aklıma düştü terkeden sevgili misali , güzelim santraforu yedik be hain diye diye @Murat Kara

f76d40a299657fc17d38d4a53439f569.jpg

Gökten arap yağsa fakiri bize düşer. 1 liralık adamı 5' e alan, para mevhumu bulunmayan araplara 3 kuruşa 3 taksitle gol kralı verdiniz ya tebrik ederim.

Bu alışverişle bir arabın pazarlık yapabildiği ve kazıklayabildiği ilk insanlar olarak tarihe geçtiniz bir devri kapattınız ulan.

Arabı tutan 2 katına malı çakarken siz uzaydan mı geldiniz? Kabasını dolara silen adama neden taksitle mal verirsinki dünyanın en zengin kavmi lan bunlar. Yok diyeceksin hacı bu şartla olmaz deyip kalkacaksın masadan blöf yapacaksın, içinizde 1 adet ticaret erbabı yok muydu koca yönetimde. Rezilliğe bak. Ulan forumdan birini çağırsanız 8 e peşin para okuturdu ayıplı mal mı satıyorsun ne bu eziklik.

Millet leş topcularini araplara 10 a 15 e kitliyor biz gol kralını 6 ya verip taksit yapıyoruz alan klüpte al hilal en zengin kluplerden daha yeni sayılır giovincoyu aldılar

Bu sezon takımda Gomis olsaydı yerden yere vuruyor olduk. Ulan ne oldu bu Gomis neden gol atamıyor diye tartışıyor olurduk, gerçekten çok iyi anladım ki bu takımın sorunu forvetsizlik filan değil Pato/Alan filan gelseydi de çok farklı bir durum olmayacaktı

Takım resmen forveti hiçe sayarak oynuyor sahada forvetin varlığına inkar ediyorlar. Forveti ile bu kadar alakasız oynayan bir takım daha yoktur dünya üzerinde ...

Bu sezon takımda Gomis olsaydı yerden yere vuruyor olduk. Ulan ne oldu bu Gomis neden gol atamıyor diye tartışıyor olurduk, gerçekten çok iyi anladım ki bu takımın sorunu forvetsizlik filan değil Pato/Alan filan gelseydi de çok farklı bir durum olmayacaktı

Takım resmen forveti hiçe sayarak oynuyor sahada forvetin varlığına inkar ediyorlar. Forveti ile bu kadar alakasız oynayan bir takım daha yoktur dünya üzerinde ...
hic katilmiyorum, gomis dedigimiz adam su an ligi yine salliyor olurdu, diagneyle kiyas etmek gomise saygisizlik olur. bu saatden sonra bize aglamak degil diagneyi nasil bir fiyata satmamizi düsünmek kalmistir. geri kalan maclarda mitro + sinani izlemek daha saglikli olacaktir.

hic katilmiyorum, gomis dedigimiz adam su an ligi yine salliyor olurdu, diagneyle kiyas etmek gomise saygisizlik olur. bu saatden sonra bize aglamak degil diagneyi nasil bir fiyata satmamizi düsünmek kalmistir. geri kalan maclarda mitro + sinani izlemek daha saglikli olacaktir.
Bende buna hiç katılmıyorum

Birkaç ay önce Sinan 'a nasıl sövdüğümüzü unuttun mu ?
Mitroglou oynadığı maçlarda Pele performansı gösterdi de ben mi unuttum ?
İlk yarıda oynadığı maçlarda Eren ile de olmadı Gomis 'in sene başında oynadığı hazırlık maçları ve 1-2 resmi maçta da oynadığı dönemde yine olmamıştı

Sene başından beri Gomis=>Eren=>Sinan=>Onyekuru=>Diagne=>Mitroglou sırasıyla 6 farklı forvet denedik hiçbir fark yok arada. Sence de artık forvetten ziyade arkasında ki takımı da incelemenin vakti gelmedi mi ?

Kanatlarda Feghouli artık kanat sayılmaz bildiğin orta saha gibi oynuyor & Onyekuru zaten beyni alınmış gibi aylardır
Orta sahada ne defan ne hücum en ufak bir etkinlik yok
Beklerimiz sakatlık&ceza bir ton maç kaçırdı ki oynadıkları zaman da pek bir nane yapamıyorlar

Takımda işleyen tek mevki stoper ikilimiz siz daha tutturmuşsunuz forvet de forvet...

Üst Alt