#7 Kerem Aktürkoğlu | ARŞİV - Sayfa 90 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Penaltının olduğu pozisyon değil ama sonra yakaladığı pozisyon oyun aklının yeterli olmadığını gösteriyor. Orada yakın direğe değil gördüğün fileye, uzak köşeye nişan alınır o top taca bile çıksa doğru olan vuruş odur.

ben hala ayağa ufak da olsa müdahale olduğunu düşünüyorum. tekrarını izlerken öyle bir izlenim edindim
Ayaga dokunuyor zaten var sayalim kendini yere attigi arkasi donuk cocugun o ayak tam topuga geldi anda ayagi takilip dusuyor bu kadar ustaca atamaz kendini yere .Penalti almak isteyen adam o topa dokunmaz bile adam dustugu halde topa dokunuyor Dengisini bozdu adamin ufakta olsa temas var orda

Kendisine 15 saniye bakınca genç gelecek vaadeden hızlı bir futbolcunun, takımının tam puan kaybedeceği maçta son 15 dk ile son yarım saat arası ikinci yarı forvetin yerine giren futbolcu izlenimi sizde de oluşmuyor mu ?

Bir sekilde her girdiginde pozisyon buluyor hucumda fark yaratiyor.Yalnizca macin en gergin son 15 dksinda oynatilan birine gore oldukca iyi ayrica.Kendisine gelene kadar ohoo

gerçekten anlamıyorum kimse de anlatamaz... Bu adam oynadığı her maçta oyunu, skoru değiştirecek birşey yapabilmiş ve hatta ilk 11 de denemişsin adam golünü yazmış dinamizmi ile takımı tetiklemiş... Abi sizin derdiniz nedir kaleye giden tek adamı oynatmamak nedir! çıkın açıklayın ağzımızı kapatın sizin bildiğiniz gibi değil deyin ama bişi deyin yahu! Ulan hayallerim var dediğin kupaları kazanan takımlar 16-18 de atıyor oyuncularını sahaya! Sonra kiralamak için bir tarafınızı patlatıyorsunuz! Bu adamı sürekli oynatmamak sabotajdır, oynatsaydın bugün o golü kaleciyi çalımlayıp yazardı, hata yapmamak için ne yapağını şaşırdı çocuk...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt