#19 Lorik Cana (ARŞİV) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#19 Lorik Cana (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #19 Lorik Cana

Bu tür hazırlık maçları,Cana gibi oyuncuları sınama adına bir gösterge olmaz ama bu maçta Cana'yi izlerken çok sevindiğim bir nokta gördüm,çok çok iyi paslar atabiliyor olması,kendine doğru gelen bir topu ayağının dışı ile 30 metre tam Serdar Özkan'ın ayağına top attı,tamam dedim son 10 yılın en iyi transferlerinden birine imza attık.

Sadece koşup pires yapan zenci kazma önlibero isteyenlere lorik cana kapak olsun !

fft1mm1083777.jpg

:uyy:

Bu soruların cevabını bu yazıda bulacaksınız..Lorik Cana 1983 doğumlu Arnavut oyuncu yaşı 27 yani en olgun en yararlı olabileceği yaş.Defansif yönüyle ön plana çıkan fiziğiyle oynayan bir isim oldukça sert bir oyun tarzı vardır.

Çok zeki ve lider özellikleri olan bir adamdır ayrıca Marsilya ve Sunderland'de kaptanlık yapmış bir isim ve kim bilir belki de Galatasaray'da taraftarın sevgilisi olacak ve burada Arda gittikten sonra kaptan o olacak.

Teknik özellikleri kısıtlı olmasına rağmen güçlü fiziği ve sezgileri olan bir oyuncu gerçekten gelmesini benim de çok istediğim bir oyuncu.

Biraz araştırma sonucunda kendisinin babasının 80'li yıllarda Gençlerbirliği ve Samsun formaları giydiğini öğrendim,futbolcu bir aileden geliyor Lorik.Bir korkum var yalnız bizim hakemlerimiz bu adama çok sık kart çıkarabilir.Mental özellikleri mükemmel,tam bir lider gerçekten.Mustafa Sarp,Barış gibi isimlerden sonra müthiş bir etki yaratacak ortasahamıza şüphesiz ki.

Sunderland taraftarının sevgilisi olan bir isim,şüphesiz Galatasaray taraftarının da sevgilisi olacaktır ve bir Lugano etkisi yaratacak ezeli rakiplerimiz tarafından antipatik görülecek.Ancak böyle adamlar kendi takımlarında daha fazla sevilir diyebiliriz.

Tam bir hırs küpü gerçekten.Futbol kariyerinde şu ana kadar yaptığım araştırmalarda gördüm ki sadece 5 kırmızısı var iyi sayılır ama 87 sarı kart görmüş bu rakam biraz fazla.

Hayırlı olsun..

TSL de Cana' dan 62 tane daha iyi yerli olduğu halde neden transfer ettiğmiz medya tarafından anlaşılmadı. Hüseyin Cimşir bile daha iyiymiş.

Bu yıl formamda yazacak isim Cana'dır.Kim gelirse gelsin 19 Cana.Yıllardır beklediğim adamdı.Böyle bir lideri Bülent Korkmaz'dan,Hagi'den beri görmemiştik.Galatasaray ruhunu geri getirecek adamlardan biridir.

Bu transferden yana icim rahat..Evet, Lorik adam gibi adam görüntüsüyle güven veriyor simdiden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt