#19 Mehmet Batdal - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#19 Mehmet Batdal

Cevap: # Mehmet Batdal

Mehmet Batdal iş yapar arkadaşlar. En kötü 5-10 arası gol atacaktır. Bize uzun zamandır bu özellikte bir oyuncu gelmedi. Şu ana kadar yapılan transferler içerisinde tek iyi transfer M.Batdaldır.

Enteresan bir transfer oldu. Ya çok başarılı olacak, yada hiçbir varlık gösteremeyecek. Ortası yok gibi görünüyor.

Mehmet Batdal'ı, geçen sezon çoğu zaman sıkıntısını çektiğimiz son dakika gol atamama stresini yıkabilecek potansiyele sahip bir oyuncu olarak görüyorum.

Adnan Başkan'ın dediği gibi, medya alınan 5 Türk oyuncu için hiç yorum yapmıyor ama, hepsi patlama yapabilir, çok ses getirebilir potansilyede oyuncular.

Cevap: #11 Mehmet Batdal

Ayaginda top tutabiliyo, top yapabiliyo, pozisyonu iyi kokluyo. Formaya ayak uydurmasi zaman alabilir, ama kaliteli kumas. Bu kadar beklemiyodum.

Mehmet Batdal'ın ikinci bir Hasan Kabze olmasını istemiyorum...

Bende maçı izledim...

Boyuna rağmen tekniğide gayet iyi...

Ama yinede fazla pohpohlamamak gerekli...

Malum Türk Futbolcusunda sık rastlanan bir durum şöhret ve para ile heba olma ve edilme durumu...

Düşüncem odur ki Mehmet Batdal bize uzun yıllar hizmet edebilecek kalitde bir oyuncu...

Ondan dedim ya...

Hayri henüz birşeyler söylemek için çok erken...

Hem bizim forumdan bir takım çıkarsak...

Kleveyi parçalarız...:D

Konuşmak için erken ama şimdilik iyi bir izlenim bıraktı bende.Bileklerine hakim, top tutabilen bir oyuncu.

Üst Alt