#19 Ömer Bayram - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hem kazma hem aşırı özgüvenli kaleyi gördüğü an şut çekiyor neyine güveniyorsa biri bunu keklemiş ayağın sağlam diye bu da inanmış herhalde.
gecenki mactada 2 kez mi ne uzaktan savurdu tam bir sayko, kac gol attiysa habire SIKIYOR orta sahadan falan. tabi ilk yarida muammer iyi cikardi sutunu ama zor pozisyondu o, o mesafelerden hep sut cekse neyse. kac metreden sut cekiyor manyak

dany kadar kötü olmasada cektigi uzaktan sutlar bi ise yaramiyor

Cok sevindim golu atmasina.Yuhalamalar biraz kesilir umarim.Antalya deplasmaninda da iyiydi.Deplasmanda daha iyi grafik cizdi Schalke disinda.Icerde batirmasinin sebebi de biraz taraftar bence.Yedirdigi gollerin de sadece kendisinden kaynakli oldugunu dusunmuyorum.

gecenki mactada 2 kez mi ne uzaktan savurdu tam bir sayko, kac gol attiysa habire SIKIYOR orta sahadan falan. tabi ilk yarida muammer iyi cikardi sutunu ama zor pozisyondu o, o mesafelerden hep sut cekse neyse. kac metreden sut cekiyor manyak

dany kadar kötü olmasada cektigi uzaktan sutlar bi ise yaramiyor

Bugün gol attı ya artık daha çok uzaktan şut çeker :asd:

Cok sevindim golu atmasina.Yuhalamalar biraz kesilir umarim.Antalya deplasmaninda da iyiydi.Deplasmanda daha iyi grafik cizdi Schalke disinda.Icerde batirmasinin sebebi de biraz taraftar bence.Yedirdigi gollerin de sadece kendisinden kaynakli oldugunu dusunmuyorum.
bursa macinda homurdanmalar baslayinca sivamaya basladi resmen, eli ayagi titredi, özellikle icerideki schalke macinda 10 dk falan oynadi bir isabetli top gönderemedi, herhangi amatör bir futbolcu bile en azindan yanindaki adama isabetli pas verebilir. akhisar'da baski yokken cok rahat oynuyordu, fenere karsi cok iyi maclar cikardigini hatirliyorum. baskiyi kaldiramiyor.

Olay Ömer Bayram değil arkadaşlar bu sene Latovlevici Bursaspor'da şov yapıyor asıl olay önünde oynayan oyuncunun yardımı Nagatomo'nun son dönemdeki performans biraz düştü o bile sol tarafta sırıtmaya başladı o kadar tecrübeye rağmen tek başına mücadele yetmiyor çünkü önündeki oyuncu yardım nedir bilmiyor Garry orta sahadaki yaya çekilerek oynuyor bu da rakibin sağ bekleri için fırsat oluyor.

Kısacası Garry'nin yardım etmeyişinden sonra Marcelo dahi oynasa bir şey yapamaz karşıdan 2 adam geliyor 1 kişi savunuyor rakipler neden sağdan gelemiyor da hep soldan geliyorlar asıl sorgulanması gereken konu budur...

Schalke, Malatya ve bugün ki maçı dikkatle Sol bek - Sol kanat uyumunu izleyin daha iyi anlayacaksınız
Garry cezalı olduğu maçta Ömer 3-5-2'nin solunda maç boyu iyi şekilde idare ettiyse sorun Ömer'de değildir bugün Kayserispor'un en etkili kanadı T.Lopes ve Chery(5 gole katkı) karşı daha etkili oynadıysa geçmiş maçlara bakarak sorunu görebiliriz.. Biri Ömer'i geçse 3'lü defanstan dolayı Serdar çıktı aslında bir bakıma Serdar - Ömer ikilisi solu yönetti böyle olunca da yardımlaşmayla rakibi bozdular.

Sürekli şutu denemesi doğru sonuçta bugün de golü Mariano'nun ortasında arka direkte güzel bir şekilde attı takımda uzun zamandır en eksik olan şey uzaktan şutlar çok az oyuncumuz attığı için denemeye devam etmesi lazım. Tabi daha müsait arkadaşı varsa pas vermeli...

begenmesem de rodrigues bu cocugu da yedi
Schalke, Akhisar, Porto deplasmanında Nagatomo'ya bakınca sorunun sol bek de olmadığı bariz anlaşıldı geçen sene son dönemde özellikle son maç periyotlarında defansa sürekli yardım eden ve sol tarafa ciddi direnç katan Rodrigues bu sene sadece yıldız futbolcuyu oynamaya başladığından beri Nagatomo bile ciddi şekilde yıprandı.

Schalke, Akhisar, Porto deplasmanında Nagatomo'ya bakınca sorunun sol bek de olmadığı bariz anlaşıldı geçen sene son dönemde özellikle son maç periyotlarında defansa sürekli yardım eden ve sol tarafa ciddi direnç katan Rodrigues bu sene sadece yıldız futbolcuyu oynamaya başladığından beri Nagatomo bile ciddi şekilde yıprandı.
ben birine gıcık oluyosam boşuna degildir ozan.gecen sezonki o iyi niyetli,göztepe macında sakatlanınca aglayan rodrigues kayboldu.gecen sezon da dengesizliklerini eleştiriyodum ama bu sene facia.tek temennim yunus akgünün sinan ve rodrgiesten formayı kapması,forvette de kanatta da oynar yunus

ben birine gıcık oluyosam boşuna degildir ozan.gecen sezonki o iyi niyetli,göztepe macında sakatlanınca aglayan rodrigues kayboldu.gecen sezon da dengesizliklerini eleştiriyodum ama bu sene facia.tek temennim yunus akgünün sinan ve rodrgiesten formayı kapması,forvette de kanatta da oynar yunus

Formayı kapacak kişi Emre Akbaba olacak yakında geliyor. Emre gelir gelmez devre arasına kadar böyle bir formasyon denenebilir. Teknik kapasitesi yüksek bir takım haline dönüşürüz daha çok topa sahip oluruz üstüne de defansif açıdan rakibi daha boğarız. 2011-12 sezonundaki kanatsız orta saha gibi 4-4-2 formasyonunu da oynayabiliriz
----------------------Muslera------------------------
------------Ozan----Maicon----Serdar--------------
Mariano--Emre--Fernando--Belhanda--Nagatomo
---------------Feghouli---Onyekuru------------------

Formayı kapacak kişi Emre Akbaba olacak yakında geliyor. Emre gelir gelmez devre arasına kadar böyle bir formasyon denenebilir. Teknik kapasitesi yüksek bir takım haline dönüşürüz daha çok topa sahip oluruz üstüne de defansif açıdan rakibi daha boğarız. 2011-12 sezonundaki kanatsız orta saha gibi 4-4-2 formasyonunu da oynayabiliriz
----------------------Muslera------------------------
------------Ozan----Maicon----Serdar--------------
Mariano--Emre--Fernando--Belhanda--Nagatomo
---------------Feghouli---Onyekuru------------------
bu ihtimal olabilir ama emre iyileşse bile zamana ihtiyacı var.ben yunusun formayı alacagını düşünüyorum.sırf haksızlık edildiğini düşündüğüm için adalet yerini bulur diyorum

bu ihtimal olabilir ama emre iyileşse bile zamana ihtiyacı var.ben yunusun formayı alacagını düşünüyorum.sırf haksızlık edildiğini düşündüğüm için adalet yerini bulur diyorum
Yunus'u bir anda 11 sürmek doğru olmaz bugün mesela Bilal'le Ozan'ın fizikleri yan yana geldi mi fizik olarak Ozan resmen Bilal'i yedi. Yunus'u doğru vakitlerde sokmak önemli skor erken kopan maçlarda kesinlikle bekletilmeden hem Celil hem de Yunus oyuna girmeli fizik olarak güçlenmeleri lazım Ozan'ın kat ettiği yol baya iyi şu an fizik olarak Ozan ne Maicon ne de Serdar'dan eksik yanı yok.

Bu çocuklar bizim çocuklarımız çok heyecanlılar iyi de oynuyorlar ama dediğim gibi bu heyecan yüzünden sakatlık yaşamasınlar geçenlerde Fener'de Oğuz Kaan maçın sıcaklığıyla güçsüz bacağını ters şekilde rakibe müdahale etmek isterken 3-4 ay sahalardan uzak kalacak. Yunus ve Celil'i yavaş yavaş güçlendirmek daha doğru olur bu da 30-40-45 dk süreleri uzatarak formayı vermek daha doğru olacaktır.

bursa macinda homurdanmalar baslayinca sivamaya basladi resmen, eli ayagi titredi, özellikle icerideki schalke macinda 10 dk falan oynadi bir isabetli top gönderemedi, herhangi amatör bir futbolcu bile en azindan yanindaki adama isabetli pas verebilir. akhisar'da baski yokken cok rahat oynuyordu, fenere karsi cok iyi maclar cikardigini hatirliyorum. baskiyi kaldiramiyor.
Fatih hoca o yuzden bursa maci sonrası taraftara kizdi.sabirli olun,futbolcuyu hemen yuhalamayin diye

bu haftayi es gecin bir dahaki lig macina bakmak gerek cünkü orda büyük ihtimal gene sac bas yoldurur. biri suna adam gibi pas atma orta kesmeyi ögretsin, eger sut cekiyorsa 25 metreden onu da bir sahmet dogru yapsin

Ya ulan aptalsin cidden
1 0 ondeyiz ne isin var ilerde ne isin
Kac macin icine edeceksin hayir kondisyonun fizigin yerinde olsa git gel yapabilsen neyse
Gotunu kaldiramiyorsun ne isin var ilerde YETER

Uygun pozisyonda topla bulusuyor
Bekliyor ki rakibi gelsin ustune ustune
Sonra muhtesem patlayici gucu var ya beyefendinin rakibi ekarte edip cizgiye inmeye calisiyor
Hollanda alt yapina seveyim senin

Soyluyorum kac mactir , bu adam oynadikca o kanattan delik desik olacagiz

Isla muslera pozisyonu da oradan geldi , elif in kacirigi golun baslangici da

Rusya deplasmaninda milli takimin yedigi ikinci golu izleyin , aynisi

Bu adamda savunma becerisi yok , attigi ortalar sabriden hallice .. linnes yerine oynatilmasi tam bir skandal

Üst Alt