190 boyunda geniş omuzlu hırslı hafif çirkef defans | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

190 boyunda geniş omuzlu hırslı hafif çirkef defans

27402187.jpg

Vateran Adebayorun 3 gol attığı takımın defansına 1.90+ boyda iyi bir stoperin gerektiğini herkes kabul ediyor, ama Dursun ne diyor????

Pepe+Maksimović tarzı 2 stoper bulmamız lazım.

Başakşehir maçında gördük ki, Ahmet Çalık da en fazla ZTK maçlarında oynar. AL veya CL'de 5 gol yedirir 90 dakika da.

Defans hattı ve forvet hattını yabancı kurup orta sahayı yerlilere teslim edersek ortalama bir şey olur.

Emre Belezoğlu seneye kesin alınmalı mesela.

Tabi ki bunlar Dursun gittikten sonra olacak şeyler.

3-4 tane 2-3 seneye emekli olacak yıldız ve iş yapacak oyuncu alabiliriz işimizi fazlasıyla görür. Elmander-Tomas-Eboue-Drogba en güzel örnekler bunlara. İlla Türk olsun diye de yazdım öyle.

Muslera
Lahm-Pepe-Maksimović-Atila Turan
Selçuk-Emre
İniesta
Bruma-Soldado-Çolak

Pepe+Maksimović tarzı 2 stoper bulmamız lazım.

Başakşehir maçında gördük ki, Ahmet Çalık da en fazla ZTK maçlarında oynar. AL veya CL'de 5 gol yedirir 90 dakika da.

Defans hattı ve forvet hattını yabancı kurup orta sahayı yerlilere teslim edersek ortalama bir şey olur.

Emre Belezoğlu seneye kesin alınmalı mesela.

Tabi ki bunlar Dursun gittikten sonra olacak şeyler.

3-4 tane 2-3 seneye emekli olacak yıldız ve iş yapacak oyuncu alabiliriz işimizi fazlasıyla görür. Elmander-Tomas-Eboue-Drogba en güzel örnekler bunlara. İlla Türk olsun diye de yazdım öyle.

Muslera
Lahm-Pepe-Maksimović-Atila Turan
Selçuk-Emre
İniesta
Bruma-Soldado-Çolak

bi daha 11 yaparsan gelip bilgisayarini bozarim

1 tane yetmez, bana kalsa semih ve baltayı gönderip iki yabancı stoper alırım. ahmetde yedek olarak bekler. serdardan zaten umut yok.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lugano tarzında olmalı alacağımız stoper.Yalçın hıyarı bile sadece çirkeflikle kısıtlı stoper yeteneğiyle iş görüyor.

Elimizdeki stoperler komple yenilenmeli bir tane ile olacak is degil. biri saglam olsa digeri rezil oynadigi icin herseyi berbat eder.

Üst Alt