1923'ten Bugüne Milli Takım Teknik Direktörleri


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
[TABLE="width: 100%"]



[TABLE="width: 100%"]



Teknik Direktörler



Dönemi







Ali Sami Yen



26.10.1923







Billy Hunter



25.05.1924 - 12.09.1926







Bela Toth



17.07.1927 - 17.04.1932







Fred Pegnam



22.04.1932 - 04.11.1932







James Elliot Donnelly



12.07.1936- 01.08.1937







Ignace Molnar



23.04.1948 - 30.05.1948







Ulvi Yenal



02.08.1948 - 05.08.1948







Peter Molloy



28.11.1948 - 20.05.1949







Cihat Arman



20.11.1949







Peter Molloy



28.05.1950 - 28.10.1950







Jimmy McCormick



03.12/1950 - 10.06.1951







Rebii Erkal



17.06.1951 - 21.11.1951







Sadri Usuoğlu



01.06.1952 - 08.06.1952







Sandro Puppo



01.06.1952 - 23.06.1954







Gündüz Kılıç



17.10.1954







Zarko Mihajloviç



03.04.1955 - 26.06.1955







Giovanni Vargliani



18.12.1955 - 01.05.1956







Cihat Arman



16.11.1956 - 25.11.1956







Laszlo Szekelly



05.04.1957 - 08.12.1957







Leandro Remondini



04.05.1958 - 10.05.1959







Ignace Molnar



08.06.1960







Sandro Puppo



27.11.1960 - 16.05.1962







Şeref Görkey



10.10.1962







Ljubisa Spajiç



25.11.1962 - 16.12.1962







Sandro Puppo



27.03.1963 - 09.10.1963







Cihat Arman



27.09.1964 - 20.12.1964







Sandro Puppo



24.01.1965 - 09.05.1965







Doğan Andaç



21.07.1965 - 25.07.1965







Sandro Puppo



09.10.1965 - 30.05.1966







Adnan Süvari



12.10.1966 - 17.01.1969







Abdullah Gegic



30.04.1969 - 16.11.1969







Cihat Arman



17.10.1970 - 14.11.1971







Nicolae Petrescu



05.12.1971







Coşkun Özarı



12.04.1972 - 31.10.1976







Doğan Andaç



17.11.1976







Metin Türel



16.02.1977 - 05.10.1978







Sabri Kiraz



29.11.1978 - 15.10.1980







Özkan Sümer



03.12.1980 - 25.03.1981







Fethi Demircan



26.03.1981 - 20.09.1982







Coşkun Özarı



22.09.1982 - 04.04.1984







Candan Tarhan



06.09.1984 - 14.11.1984







Yılmaz Gökdel



22.12.1984 - 03.04.1985







Kalman Mezsöly



01.05.1985 - 28.08.1985







Coşkun Özarı



11.09.1985 - 12.11.1986







Mustafa Denizli



04.03.1987 - 16.12.1987







Tınaz Tırpan



16.03.1988 - 15.11.1989







Sepp Piontek



27.05.1990 - 28.04.1993







Fatih Terim



27.10.1993 - 19.06.1996







Mustafa Denizli



14.08.1996 - 24.06.2000







Şenol Güneş



16.08.2000 - 18.02.2004







Ünal Karaman (Antrenör)



31.03.2004







Ersun Yanal



28.04.2004 - 08.06.2005







Fatih Terim



17.08.2005 - 14.10.2009







Oğuz Çetin

01.02.2010 -31.07.2010





Guus Hiddink

01.08.2010 - 16.11.2011





Abdullah Avcı

17.11.2011 - ...



[/TABLE]





[/TABLE]
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt