1980 ve 1990 'lı Yıllarda Çocuk Olmak | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1980 ve 1990 'lı Yıllarda Çocuk Olmak

[video=dailymotion;xei4h6]https://www.dailymotion.com/video/xei4h6_1980-ve-1990-ly-yyllarda-cocuk-olma_shortfilms#from=embed&start=26[/video]

aklımıza gelenleri yazalım arkadaşlar.

Cevap: 1980 ve 1990 'lı Yıllarda Çocuk Olmak

en çokta bayramlarda kapı kapı gezip şeker toplamayı özledim be

en çokta annemin cins cins yakalar almasına ve pazar günleri erkenden yatırmasınıa sinir olurdum hey gidi:D

Seksen tam çocukluğumu yaşadığım yıllar...

Cumartesi Cumartesi...

Kara Şimşek...

Red Kit...

Şirinler...

Sonra Kunta Kinte...

Dallas...

Falan filan uzar gider...

Tek kanal mecbur hepsini izliyorduk...:D

Hey gidi hey... Uğur Dündar'ın Arena'sını TRT'den izlerdik. Sonra Voltran diye çizgi film vardı. İlk özel kanal çıktı sonra STAR TV. Teksoy Görevde az izlemedik :D Yonca Evcimik ile kopar Burak Kut ile coşardık. Tarkan ile Kıl olurduk abi :) Bizimkiler ile diziye doyardık. Corc'dan borç ister Maykıla verirdik.... De gidi günler deeee....

Cumartesi geceleri, Show'da Tutti frutti sonrasında kırmızı nokta vardı. :D

hugo2_1.jpg

Cine 5'ten mac izlerdik. Mukemmeldi. Ayrica Cine 5 14. kanaldaydi, supersport mu ne 16'daydi. Supersport gece yarisi tokusturmali filmler gosterirdi. O yuzden dekodere gece ses cikarmadan ulasip kanali 16'ya getirmek farz idi.

power rangers ;)

yeni sezon başlamış "power rangers samurai" adıyla şubat-11'de ama hala bi bölümünü izleyemedim. youtube'da bazı videolarına bakabildim sadece

Süper Lig maçları Cine5'te, La Liga ve Bank Asya maçları ise Trt'de idi o zamanlar. Haftasonları erken kalkıp önce çizgi film izlerdim, sonra ikinci lig maçlarını. En sevdiğim çizgi film sevimli hayalet Casper'di. :) Hey gidi günler, keşke o yıllara geri dönebilsem. :)

Bir Casper bolumunde hungur hungur aglamistim. Casper hayalet bir kediyle dostluk kuruyordu :(

Cok huzunluydu lan :(

bunu hatırlayan kesinlikle liseli olamaz

he-man-k%C4%B1l%C4%B1c%C4%B1_25202.jpg

bu kılıcı havaya kaldırırdı gölgelerin gücü adına derdi bi de iskeletor vardı :( tutmayın ağlıcam ben

Üst Alt