1980 ve 1990'lı yıllarda çocuk olmak - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1980 ve 1990'lı yıllarda çocuk olmak

Cevap: 1980 ve 1990'lı yıllarda çocuk olmak

ayınga oynardık gecenin geç saatlerine kadar.şimdi oynuyorlarmı bilmiyorum ama topla 21 oynardık.mahalle maçı yapardık.sigara kağıtları toplardık.sapan la av yapardık..girmediğimiz meyve bahçesi kalmazdı.

Pazar akşamı önce Bizimkiler'i sonra Spor Stüdyosu'nu izledikten sonra banyo yapıp yatağa gitmek zorunda bırakılırken içerideki televizyondan gelen "Parliament Sinema Kulübü'nün sunduğu x filmi başlıyor" anonsunu duymaktır..

Pazar akşamı önce Bizimkiler'i sonra Spor Stüdyosu'nu izledikten sonra banyo yapıp yatağa gitmek zorunda bırakılırken içerideki televizyondan gelen "Parliament Sinema Kulübü'nün sunduğu x filmi başlıyor" anonsunu duymaktır..

O film de genelde "Batman " olurdu :)

Mahalleler arası maç yapmak, boruyla çitlembik atıp can yakmak, kontra frenli bisikletle yokuş aşağı inmek. :D

Ateride tanklı falan bir oyun vardı. Hayal meyal hatırlıyorum. Neydi lan adı onun? O oyunla geçiriyordum tüm günümü. Yeminle özledim lan.

Ateride tanklı falan bir oyun vardı. Hayal meyal hatırlıyorum. Neydi lan adı onun? O oyunla geçiriyordum tüm günümü. Yeminle özledim lan.

images

İsmini bende hatırlamıyorum ama bende severdim. Bir de bomberman vardı, az oynamazdım. :)

20060408-bomberman_nes%5B1%5D.jpg

tanklı oyunun pc versiyonu çıkmış diyolar. Aradım lakin bulamadım. kraloyun tarzı sitelerde varmış. yumulun beyler.

bu arada bomberman ve o tanklı oyun gibi eğlenceli 2 oyun şu zamana kadar hiç oynamadım sanırım. :D

Üst Alt