1990'lı Yılların Çizgi Filmleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1990'lı Yılların Çizgi Filmleri

Bu arada 2009 da sık sık cartoon network'de yayınlanan ;

Samurai Jack ve Johny Bravo'u şiddetle tavsiye ederim!

samuray.jpg

Johnny%2BBravo_0979_1024x768.jpg

hi ha ho !

Tenten ve LAFF-A-LYMPICS OLİMPİYATLARI çok iyiydi.

Ancak Tenten bile o zaman kapatalizme yenik düşmüş, şifreli kanallarda yayınlanıyordu diye hatırlıyorum.

Pokemon

Digimon

DB/DBZ

Yu-Gi-Oh

Beyblade

Daha vardi ama efsaneler bunlar benim icin. Özellikle DBZ.

Bu aralar One Piece favorim. Naruto'yu da okuyorum fakat artik sadece bitmesini bekliyorum. Fullmetal Alchemist'i bitirdim. Bunlarin hepsi uzun vadeli, zevk meselesi. Sabir gerektirir.

Code Geass (50 bölüm) ve Death Note'u siddetle öneriyorum sizlere arkadaslar. Cok acayip. Önce Death Note, sonra Code Geass'i izleyin derim. Cünkü bana göre Death Note kötü bitiyor, kötü bir tat birakiyor. Code Geass neredeyse kusursuz diyebilirim. ("Psychological thriller" - ikisi de.)

Hayalet Avcıları ve Tsubasayı izlemek için çok erken kalkardım :D sabah 6 da Tsubasa hemen ardından Hayalet Avcıları başlardı :D ne günlerdi be :D

O dönemin çizgi filmleri dizi gibiydi. Konu bütünlüğü vardı, ve çok sıcak çizimlerdi.

Hepsi özel ve güzeldir.

Şimdi çizgi film var mı pek bilmiyorum, pepe denen bi şey var onun gibiler herhal, bildiğin facia.

Eskileri de yayınlamıyorlar artık. Onları yayınlasalar bari.

Candy'den nefret ederdim ben :D Aynı saatte şirinler başlıyordu sanırım ben onu izlemek isterdim annem Candy izlemek isterdi :D

Portakal Yolu'nu çok severdim be. Ama çok az denk gelirdim izlemek için malum baya eski bi çizgifilm. Aklıma gelmişken izleyeyim aşıktım ben o kıza adını unuttum şimdi :D

Üst Alt