1990'lı Yılların Çizgi Filmleri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1990'lı Yılların Çizgi Filmleri

Tsubasa, hayalet avcilari, scooby doo,,ari maya, tom & jerry sinba felan vardi

o zamanlar bunlari videoya kayd edib durudurup resimlerini cekerdim power rangeri

tsubasayi wakabayasini isizakimi ne vardi o resimlere ne oldu bulamadim bayada iyidi yani o yasa gore.

bi çoğunu izlemişimdir hepsi şahane çizgi filmlerdi.

bide bu listede The Anthill Mob eksik ya da ben gözden kaçırdım :D

eW98v8.jpg

[media]https://www.youtube.com/watch?v=xiJolaH7mfc[/media]

[media]https://www.youtube.com/watch?v=nNa2Fr6CA0E[/media]

Dragonball/Dragonball Z

G Gundam

ThunderCats

Red(Kızıl) Baron

Harbi harbi felaket iyilerdi. Hele Dragonball Z; bu yasimda bile ufak kardesimle oturup izlerim.

Riçi riç, Sevimli ayalet kespır,yogi,kötüler olimpiyatları,duck,değerli,şirinler,heman,tusubasa,ninca kaplımbaalar,daş devri,bugs,tom cerry,tivitii,road runner fiyyuuu,jetgiller,çok var lan sedrik falan da olur..

Ulan cocuklugumu özlüyorum. Dert yoktu tasa yoktu. Ne güzel okula gidiyorduk, eve geliyorduk, top oynuyorduk sonra da hafta sonlari erken kalkip bunlari izleyip egleniyorduk. Ben cok severdim cizgi filmleri. Bakiyorum da listede begendigim ve tanidigim cok var.

Ama Dragonball mesela bir ayridir benim icin. Okuldan eve kosardim hep , ögleden sonra oynadigi icin. Dragonball Z de aksama dogru oynardi, onun icin de ara sira antrenmani kiriyordum :D

ay savaşçısı ,snoopy ,afacan dennis ,transilvanya gezegeni ,zorro ,beverly hills gençliği ,tenefüs zili ,uçan at ,kedi billy ,robin hood ,alaaddin,küçükler ,action man ,çizmeli kedi ,batman ,duffy duck , dinozor denver bunlarda vardı eklemek istersen listene:)

ROBOTEK AKARRRRRRRRRRRRRRRRRRRR... NOKTA.....

Prime time'da yayınlalan ilk çizgifilmdi........ Efsanedir....

5750d1335197906-nostaljik-cizgi-filmler-vikingler-robotek-she-ra-sirinler-pembe-panter-1478_15.jpg

images

castMacross.jpg

Dünyaya devasa bir uzay gemisinin düşmesi sonucu, insanlar bu gemiyi onarırlar ve içersindeki teknolojiyi kullanarak veritech denen farklı savaş modlarına dönüşebilen mechalar üretirler. Onarılan bu dev savaş kalesine SDF 1 ismi verilir ve SDF 1 ilk kalkışını yapacakken dünya Zentreadi denen uzaylıların saldırısına maruz kalır. Deneyimsiz veritech pilotları düşman karşısında ezilirler. Tamamen yok olmaktan çekinen Kaptan Gloval, SDF1'i kurtarmak için Dünyanın yörüngesine ışınlanmak ister. Ancak yapılan bir hata sonucunda gemi, üzerinde bulunduğu şehirle birlikte kendisini Plüton'un yörüngesine ışınlar. Şehirdeki siviller tahliye edilir ve artık SDF1 içerisinde sivillerinde bulunduğu dev bir uzay kolonisidir. Bundan sonra SDF1'in tek amacı, her türlü Zentreadi saldırısına rağmen dünyaya dönebilmektir. Bu uzun ve umutsuz yolculuk, bir çok trajik öykününde başlamasına neden olacaktır...

Robotech; Rick Hunter, Roy Fokker, Lynn Minmei, Lisa Hayes, Max Sterling gibi unutulmaz karakterleri ile sadece 80'lerin değil, tüm zamanların en iyi çizgi serisidir.

[media]https://www.youtube.com/watch?v=F4Wl0p_TF0Q[/media]

Üst Alt