1996-1997 Sezonu Şampiyonluğumuz! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1996-1997 Sezonu Şampiyonluğumuz!

Cevap: 1996-97 Sezonu Şampiyonluğu

o zamanlar maçlar cine5 deydi. amcam kahvehanesine hemen cine5 almıştı sırf maçları izlemek için. kimseden 5 kuruş da almadı. ben bjkli olacak gibiydim beni zorla gsli yapmıştı. sonra teleon diye bi terane çıktı. ondan sonra da şimdiki andavallar aldı ve hala da bırakmıyolar:D

Cevap: 1996-97 Sezonu Şampiyonluğu

o zamanlar maçlar cine5 deydi. amcam kahvehanesine hemen cine5 almıştı sırf maçları izlemek için. kimseden 5 kuruş da almadı. ben bjkli olacak gibiydim beni zorla gsli yapmıştı. sonra teleon diye bi terane çıktı. ondan sonra da şimdiki andavallar aldı ve hala da bırakmıyolar:D

tv ekranını siyah tülbent ile kaplayıp cine5'in şifreli yayınını izlemek. Türk icadı. ne günlerdi ama

maçın ilk 5 dakikasıyla son 5 dakikası şifresizdi. :)

gsc-61.jpg

2 sezonluk şampiyonluk hasretinin ardından, 4 yıllık şampiyonluk serisi ve sonunda da UEFA Kupası gururu ile taçlanan serinin ilk şampiyonluğunun hikayesini, özetlerini, ve şampiyonluğa giden yolda yaşadıklarımızı merak edenler… Bu video galeri de bu soruların cevaplarını bulacaksınız.

Detaylar GSC Portal'da!

96-97 senesi oynadığımız maçların geniş özet görüntülerini içeren bir video galeri hazırladık sizler için.

Umarım beğenirsiniz.

Özetleri izlerseniz Hakan Şükür'ün ne kadar büyük bir oyuncu olduğunu bir kez daha anlayacaksınız bu arada. Özellikle o yılları yaşayamayanlar için bence faydalı olacaktır. :)

Böyle paylaşımlar güzel oluyor emeğine sağlık Alpay yalnız mavi video haber bandı olmamış rengi rahatsız ediyor

babamın fazla sevinçten bana karar kıldığı şampiyonluktur
bu konudan herkesi atın tek kalmak istiorum babamı verin onla konuşalım bu ulu şampiyonluğu Fatih Akca

3 Maçta 20 gol atmıştık ,
fenere 2 maçtada yenilmiştik , ilk maçta hayro ikinci maçta Mehmet ( volkandan evvelki mehmet bu ) içine ettiydi resmen , hakanda acayip goller kaçırmıştı ,
Ulan dün gibi be , sahamızdaki Bursa maçı 4-1 yendiydik Baliç müthiş bir gol atmıştı uzaklardan ,,
tek hüzün PSG eşleşmesiydi hayro sağolsun takımın ekmağine kan doğramıştı o turda !

Antep - Altay - ?
6 - 8 - 6 şeklindeydi ama 3. takımı unuttum ,
antep maçı 1. maçmıydı yoksa 3. maç ikinci 6'lık maçtı karıştırdım ama o maçta 4 penaltı kazanmıştık :asd22: maçın son dk'sında Hakan Şükür frikikten ekranın solunda kalan kaleye , kalecinin sağından köşeye bırakarak güzel bir gol atmıştı , ,
fenere 0 - 4 kaybettiğimiz maçın ertesinde inönüde zeytinburnu ile oynamıştık ve 4-0 kazanmıştık ve stad tıklım tıklım doluydu ,
Birde sezonun ASY'deki ilk maçı olan TS maçı ve Hagi'nin frikiği ile maçı kazanışımız , ama en fazla aklımda kalanlardan biri 2. yarıdaki deplasmandaki TS maçını 0-0 bitirişimiz özellikle Hami'nin frikiğinde kendini topun önüne atacak kadar yürekli Suat'ı unutamam şimdiki düdükler olsa herhalde hastanelik olurdu :mad:

Üst Alt