1996-1997 Sezonu Şampiyonluğumuz! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1996-1997 Sezonu Şampiyonluğumuz!

Antep - Altay - ?
6 - 8 - 6 şeklindeydi ama 3. takımı unuttum ,
antep maçı 1. maçmıydı yoksa 3. maç ikinci 6'lık maçtı karıştırdım ama o maçta 4 penaltı kazanmıştık :asd22: maçın son dk'sında Hakan Şükür frikikten ekranın solunda kalan kaleye , kalecinin sağından köşeye bırakarak güzel bir gol atmıştı , ,
fenere 0 - 4 kaybettiğimiz maçın ertesinde inönüde zeytinburnu ile oynamıştık ve 4-0 kazanmıştık ve stad tıklım tıklım doluydu ,
Birde sezonun ASY'deki ilk maçı olan TS maçı ve Hagi'nin frikiği ile maçı kazanışımız , ama en fazla aklımda kalanlardan biri 2. yarıdaki deplasmandaki TS maçını 0-0 bitirişimiz özellikle Hami'nin frikiğinde kendini topun önüne atacak kadar yürekli Suat'ı unutamam şimdiki düdükler olsa herhalde hastanelik olurdu :mad:

İstanbulspor.

Ayrıca o sezon 2 mağlubiyetimiz var,ikisi de Fener'den bu da garip bir bilgi.

İstanbulspor.

Ayrıca o sezon 2 mağlubiyetimiz var,ikisi de Fener'den bu da garip bir bilgi.
Doğruymuş şimdi TFF den baktım unutmuşum , birde 0-4 lük fener maçından sonra ben zeytin sanıyordum ama sarıyer ile oynamışız ,,
o sezon bizim oyun olarak yükselişimizin başladığı maç deplasmandaki 0-2 aldığımız gençler maçıydı çok zevk almıştım o maçtan ve oyunumuzdan arkasınıda getirdik zaten ,
o sezona dair bir gariplikte 2. devrenin ilk maçında 94.dk da yediğimiz komik golle berabere kalmamız o kalecinin ilk ve son maçıydı ,

geri zekalı TFF gol krallığı listesini yazarken Baliç'i fenerbahçeli yapmış öküz herifler !

Üst Alt