1997-1998 Sezonunun Tekrarına Hazır Mısınız? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1997-1998 Sezonunun Tekrarına Hazır Mısınız?

Sözlükten ya da twitterdan okuyup allayıp pulluyor biraz sonra foruma açıyor. En kötüsü bunun tamamen kendi fikri olduğunu falan iddaa ediyor.

Zamanında bir Başakşehir konusu açmıştı başkasının yazısını koymuş millet bu yazdı sanıp tebrik ediyor bu da hiç bozuntuya vermiyordu :asd:

kingpay sözlükten foruma konu taşırken ;D

46472

Bunu ilk kez söylemedimki her seferinde niye aynı seviyede şaşırıyorsun :asd:

Adam seviyor işte kolpacılığı bak ben bile kabullenmiş durumdayım.

Bir de pm kutuna bakarsan sana nasıl sövdüğümü görebilirsin.

Her defasında aynı hayalkırıklığını aynı acıyı yaşıyorum resmen. Adam bir de akademisyen olacak. Raflarda onun isminin olduğu kitaplara denk gelirsem tükürmek durumunda kalacağım sanırım.

Bu arada mesajda yazdıklarına misliyle karşılık verdim. Edepsiz herif!

Alıntı yaptıysa bunu belirtmek zorunda!
Neden burada Windows yazilimini alip, ona cok benzer bir yazilim mi yaratiyoruz? Alti üstü istatistiklere dayali bir yazi, burada bir cok üye görüyorum bir yerde gördügü bir istatistigi kaynagi görülecek sekilde kopyalamadan kendi yazdigi bir mesaj ile paylasan. Hatta bunu bazen ben bile yapiyorum bir yerde istatistige dayali bir bilgi görüyorum ve kendi yazdigim bir mesaj ile bunu paylasiyorum.

Istatistik bu yahu, yeniden kesfedilen bir bilgi degil ki, yasanmis ve sonuclanmis olaylar ile ilgili herkesin kullanimina acik bir bilgi kaynagi. Adam bir yerde böyle bir konu görmüs, ayni görüste oldugu icin bunu derlemis ve anladigim kadari ile kendinden de bir seyler katip forumda bilgi amacli paylasmis.

Son düzenleme:
Neden burada Windows yazilimini alip, ona cok benzer bir yazilim mi yaratiyoruz? Alti üstü istatistiklere dayali bir yazi, burada bir cok üye görüyorum bir yerde gördügü bir istatistigi kaynagi görülecek sekilde kopyalamadan kendi yazdigi bir mesaj ile paylasan. Hatta bunu bazen ben bile yapiyorum bir yerde istatistige dayali bir bilgi görüyorum ve kendi yazdigim bir mesaj ile bunu paylasiyorum.

Istatistik bu yahu, yeniden kesfedilen bir bilgi degil ki, yasanmis ve sonuclanmis olaylar ile ilgili herkesin kullanimina acik bir bilgi kaynagi. Adam bir yerde böyle bir konu görmüs, ayni görüste oldugu icin bunu derlemis ve anladigim kadari ile kendinden de bir seyler katip forumda bilgi amacli paylasmis.

Sonuna alıntıdır yazmalı.

Üst Alt