1997'liyim G.Saray Alt Yapısına Girmek İstiyorum - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1997'liyim G.Saray Alt Yapısına Girmek İstiyorum

Cevap: 1997'liyim G.Saray Alt Yapısına Girmek İstiyorum

Aga bu cocuk 20 cm uzasin gelin kesin beni adam zaten bu sene daha 8-12 cm atmis...

Cahil cahil degil bisey biliyoruz.. Boyu 1.90 i gecmesi lazim iyi bi kaleci icin.. Ha uzu. Biri iyi kaleci demek degil ama basarili kalecilerin boylarini buraya koyan olursa ona gore tartisiriz sizie.. Turkiyede dayi isine inanirim... Opuyorum gozlerinizden..

Torpil kesinlikle şart.Futbol okuluna yazılırsan sadece halı saha maçı yapmış kadar olursun o kadar,kendini çok fazla geliştiremezsin.

yani dayı falan derken sadece galatasaryda tanıdığım ergün penbe var ztn futbol okuluna gitmeyeceğim

Merhaba öncelikle arkadaşlar öncelikle bende alt yapıya girmek istiyorum fakat imkanım yok öncelikle akademiden başlıyayım dedim fakat oda erzurumda yok 14 yaşındayım 1.73 boyum 47 kiloyum hızlıyım tekniğim oldukça iyi oyunu iyi kuruyorum fakat imkan yok sizce seçime imkanıum var mı birde futbol akademilerine ücret ödüyor musun ?

u12 takiminda oynuyodum sonra amerikaya geldim. ne guzel gunlerim gecti be. her hafta sonu kucukyalidan annemle, ya ali samiyen yada floryadaydim. hagi, taffarel, popescularla buyudum. alt yapida olmak kadar guzel baska birsey yok.

25 yaşındayım boy 1.77 kilo 72 sol ayağım roket gibidir bende altyapıya girmek istiyorum ne yapmalıyım:ayatollah:

25 yaşındayım boy 1.77 kilo 72 sol ayağım roket gibidir bende altyapıya girmek istiyorum ne yapmalıyım:ayatollah:

Mahkemeye git yaşını küçült :) Bu yaştan sonra cacık olmaz senden :)

Bu arada benim yiğen 99 doğumlu. Mersin Galatasaray futbol okulunda ve okul takımında oynuyor. Hocası bizim oğlanı İstanbul' dan gelen alt yapı hocalarının izlediğini ve İstanbul' daki seçmelere gideceğini söyledi. Bizimkiyle beraber 3 arkadaşı daha gidecekmiş. Forvette oynuyor. Sürati ve son vuruşları iyi. Kısmet olurda seçilirse menejeri ben olacağım :D

benim yeğen 2000 doğumlu

okuluna galatasaray altyapısından bi hoca gelmiş

yeğen de okulda en iyi oynayan 3 kişiden biri

tam bilmiyorum ama seçmeye ya da denemeye herneyse bi yere çağırmışlar

ama fenerli diye gitmedi mal

benim yeğen 2000 doğumlu

İnsan yiğenini doğru yola sokmaz mı? Tut elinden götür seçmelere. Tesislerden içeri girdiği anda Galatasaray' lı olur zaten :D

soyadı da guzel herifin

KALENDER

----7----

bigun CL'de falan oynarsan ingiliz spikerler "and now, keealinda!" dicek :eek: GOOD LUCK :ka21:

ulan bizim zamanımızda formada isim yoktu , istediğin numarayı alma olayı da yoktu,

takımda tüm sol bekler olarak 3 ve 14 numaralı formayı dönüşümlü olarak giyerdik :)

ayrıca 3.ligde fanatik 50-55 kişilik taraftar grubu dışında adımızı bilende yoktu :D

bende az mı hayal kurdum be , önce Zonguldakspor'a transfer olurum sonra 1.ligde (o zamanın süper ligi :D ) bir takıma kapak atarız , sonra Galatasaray :) her hafta cine5 spikerleri adımı söyler vs.. diye , :) hey gibi günler hey

benim yeğen 2000 doğumlu

senin yegen ucakmis.. ama isabet olmus.. alt yapinin kimyasini bozar felan neme lazim.. :asd: :Z3:

Mahkemeye git yaşını küçült :) Bu yaştan sonra cacık olmaz senden :)

Bu arada benim yiğen 99 doğumlu. Mersin Galatasaray futbol okulunda ve okul takımında oynuyor. Hocası bizim oğlanı İstanbul' dan gelen alt yapı hocalarının izlediğini ve İstanbul' daki seçmelere gideceğini söyledi. Bizimkiyle beraber 3 arkadaşı daha gidecekmiş. Forvette oynuyor. Sürati ve son vuruşları iyi. Kısmet olurda seçilirse menejeri ben olacağım :D

bizide gor Levent abi.. Portfolyona oteki arkadaslarinida al.. nekadar cok futbolcu okadar cok para..

ulan bizim zamanımızda formada isim yoktu , istediğin numarayı alma olayı da yoktu,

takımda tüm sol bekler olarak 3 ve 14 numaralı formayı dönüşümlü olarak giyerdik :)

ayrıca 3.ligde fanatik 50-55 kişilik taraftar grubu dışında adımızı bilende yoktu :D

bende az mı hayal kurdum be , önce Zonguldakspor'a transfer olurum sonra 1.ligde (o zamanın süper ligi :D ) bir takıma kapak atarız , sonra Galatasaray :) her hafta cine5 spikerleri adımı söyler vs.. diye , :) hey gibi günler hey

Dostum bu kadar hayalden sonra tabi ki vurursun kendini alkole :asd:

bu arkadaş sanırım gsye kapağı taktı ve şu an residanceında balyeleri havaya fırlatıyor. foruma gelip bir teşekkürü bile fazla gördü

ayıp ediyorsun kardeşim

gel şuraya gsc ailesine teşekkür et

Üst Alt