2.El Araba önerileriniz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2.El Araba önerileriniz

Reyidzler bir araba almanın eşiğindeyim.

Lakin arabayı doğal olara peder karşılayacağı için çok masraf etmemek istiyom.Şöyle max 26-27bin TL civarında araba önerinde benim de bakamadığım alternatiflerim çoğalsın.

Eyv..

Cevap: 2.El Araba önerileriniz

b-253094-el_arabas%C4%B1.jpg

Aynı sıkıntıdan bende müzdaribim şuanda,banada babam alacak ve bütçe hemen hemen böyle.Benim aklımda Seat Leon var renkdaş,düşün derim.

Almanya'dan alma ihtimali var mi Türkiye'de yasayanlar için ? Almanya'da arabalar 3-4 bin avro ucuz oluyor.. 25bin liraya çok dehset bir CLK AMG bulabilirsin..

Abi nasıl bişey bakıyosun hb mi sedan falan mı dizel mi benzinli mi, biraz fazla soru oldu ama k.bakma :)

26-27 bin liraya çok güzel araçlar var ancak ne tarz birşey baktığın önemli.benzinli mi dizel mi sportif mi aile arabası ne olduğu önemli.ona göre yardımcı oluruz zaten.Eğer uzun yıllar kullanmayı düşünmüyorsan piyasası olan araçlara bakman da önemli bi durum.

Valla HB olsa daha iyi olur amma güzel bir sedan olsa neden olmasın derim aga,dizel güzel olur ama benzin alırsam zaten sıralı LPG çakarım :D

Ford markalara dadan derim.

Bende Ford Fusion var, otomatik vites, 1.6 motor 110 beygir. Baya iyi, 20 bin liraya almıştık ama piyasada çok az var bu arabadan.

Dediğin fiyat aralığına çok temiz, Ford Focus bulabilirsin bence.

Ford iyidir.

26-27 bin liraya 2007 kasa honda civic öneririm benzinlidir kendisi ancak sıralı sistem lpg taktırdın mı değme keyfine.kendim kullanıyoum 2009 modelini hiç problem yaşamadım şu ana kadar.eğer dizel tercihim dersen fiat punto-renault clio-hyundai accent-peugeot 308-renault megane öneririm.benzinlilerde chevrolet cruze-opel astra-honda civic-citroen c4 öneririm.fordlar iyi araçlardır ancak bir kere problem çıkardı mı bir daha eskisi gibi olmuyo ve parçaları da pahalı.

Honda Lesh

Arkadas, sen benim dedigimden sasma. Çek bir BMW 630 veya 635 (Minimum 2004 model), memnun kalmazsan istedigin fiyata gelir ben alirim. :)

Üst Alt