2.El Araba önerileriniz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2.El Araba önerileriniz

Cevap: 2.El Araba önerileriniz

Agalar sahibinden.com tarzı linkler atarsanız memnun olurum hem diğer reyizlerde bilgi sahibi olur

Chevrolet den uzak dur :) Accent eralar güzel..VW scirocco,golf veya Seat Leon da hoş arabalar ama biraz tuzlu olabilirler..

Fiat Linea işini görür mü ?

2008 model , son derece bakımlı , bizzat bayan öğretmenden(annem olur) satılık.

Hiçbir vurdusu kırdısı vs yok , eurodiesel aynı zamanda , kilometresi de çok fazla değil.

Siyah renkte bu arada araba. İçinde sigara dahi içilmemiştir, koltukları vs 0 araç gibi.

Bmw e36 kasa 3.18is tercihim tabii 3.20i'de güzel ama 6 silindir olduğu için hem çok yakıyor, hemde her hangi bir motor arızasında iki katı ödersin, ben şahsen 3.16'yla basladım sonra 3.20i aldım ama gercekten cok masraflı (insan gibi kullansak aslında sorun olmaz) 3.18is en ideali çiplide kısacası kısada her türlü uzundada duruma göre 3.20'yi tokatlar. Aşk üç harflidir oda BMW dir. VARSA KADERDİM KALDIRIM FARKETMEZ İNADINA YANLARIM, dünya dursa biz yine döneriz :)

Emir reyiz önerilerin iyi

lakin şu anda kafam iyi

Şimdi desem tamam olur bunlar

Lakin bu istanbul kızları sadece arabaya bakar

Bunları alırsam benzin istasyonu açmam lazım

paranın bişeyine koymam lazım

Fiat Linea işini görür mü ?

2008 model , son derece bakımlı , bizzat bayan öğretmenden(annem olur) satılık.

Hiçbir vurdusu kırdısı vs yok , eurodiesel aynı zamanda , kilometresi de çok fazla değil.

Siyah renkte bu arada araba. İçinde sigara dahi içilmemiştir, koltukları vs 0 araç gibi.

Aga eyw ama benim pederin önerisi 0 dizel Linea almak hazır kampanya varken amma ben alternatiflere bakıyorum

Tamam o zaman realist olalim. Önerebilecegim arabalar (kesinlikle alman olmali) :

Volkswagen : Golf, Passat CC, Scirocco (son ikisi tuzlu olabilir)

Mercedes : C serisi, ML, SLK (CLK Lesh)

Audi : A3, A4, A5, Q5, Q7 (bunlarin da son üçü tuzlu)

BMW : 1 serisi, 3 serisi, 5 serisi, 6 serisi, X3, X5, X6 ne bulursan al :D

Emir reyiz önerilerin iyi

lakin şu anda kafam iyi

Şimdi desem tamam olur bunlar

Lakin bu istanbul kızları sadece arabaya bakar

Bunları alırsam benzin istasyonu açmam lazım

paranın bişeyine koymam lazım

Camaro'yla büyümüştür Emir reis

2 Camaro geçmiştir elinden, 97 ve 98

Şimdileri motor sürer ama

Camaro hevesinide atmamıştır dama

Bostancı oto sanayinde geçer sözüm

Dilersen benzin problemine vardır çözüm

Bir Camaro kullanmadan araba kullandım diyemezsin

100 yıl sonra duyacağın pişmanlığını engelleyemezsin

Camaro erkeği erkek kılar

Alırsan kalbine hayat dolar

Mercedes'i tavsiye ettim emme değilim hayranı

Sadece satması kolay, lakin çoktur kayıranı

Şu kadarını söyleyebilirim sana

Camaro'yla birleş, teşekkür edeceksin bana

:)

Arkadasım BMW dusunuyorsan suan kusenim 3.20i 95 model satıyor fıyatta bende devreye girer yardımcı olurum araba bu BMW 3 Serisi 3.20i 1995 Model 17.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk butun bakımları yapıldı masrafsız sırf halı yıkama dukkanı acıyor dıye satıyor, şuan arabam olmasa ben bile alırdım, en azından yabancıya gitmez gercekten araba masrafsız ama zavke bağlı BBS 19 jant atıcaksın buna 19 dan asagı satmazsın b,r bak düşün kafana yatarsa yardımcı olurum.

Bir arkadasim 22 bin euroya guzel bir BMW 325d aldi konfor hiz hersey iyi. Yoksa benim onerebilecegim Citroen DS3, Seat Ibiza he butceyi buyutebiliyorsan Alfa Romeo Giulietta iyidir :D

Üst Alt