2 Gol de Bayrağa Takıldı! | Manisa - FB | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2 Gol de Bayrağa Takıldı! | Manisa - FB

Fenerbahçe-Manisaspor maçına damgasını vuran bir diğer olay uzatma anlarında önce Manisaspor'un ardından Fenerbahçe'nin birer golünün ofsayt gerekçesiyle sayılmamasıydı...

Video

Kaynak: Lig TV

Cevap: 2 Gol de Bayrağa Takıldı! | Manisa - FB

Manisa'nınki çok kritik, durdurabildiğim kadarı ile (tam anında durdurmak zor) ofsayt değil gibi geldi bana. Lig TV nedense(!) çizgiyi çekmemiş o pozisyonda. Siz ne diyorsunuz?

İlerde Mhk Tff vs vs telafi ederler bukadar ağlamanın alemi yok.

ofsdx.jpg

16046.jpg

ahmetcakar

@ahmetcakar1 ahmetcakar

manisaspor'un attigi golde ofsayt kesinlikle yok. gol temiz

@ibrahimseten ibrahim seten

Mustafa Denizli: Yigit'in Semih'e yaptigi hareket kesin penalti, Bekir'in Cahe'yi cekmesine ise penalti calinmamasi lazim..

3 dakika önce Twitter for BlackBerry® aracılığıyla

@ahmetcakar1 ahmetcakar

bekir'in kahe'nin formasini çektigi pozisyon da penalti olarak degerlendirilmeliydi

Manisanin pozisyonu kil payi ofsayt Fenerin ki ofsayt degil gibi. Bu durumda Fenere haksizlik edilmis oluyor.

Cok uzuldum

Manisa'nınki çok kritik, durdurabildiğim kadarı ile (tam anında durdurmak zor) ofsayt değil gibi geldi bana. Lig TV nedense(!) çizgiyi çekmemiş o pozisyonda. Siz ne diyorsunuz?
utkucum manisanın attıgı golü ofsayt yapmaya calıştılar ama olmadı. yigitin pozisyonunda oynama yapıyo şerefsizler. top ortadayken cizgiyi cekiyorlar. birde bilicanın ayagı nerde cizgi nerde. oynuyor şerefsizler...

Manisalı oyuncu sanırım Yiğit kıl payı önde duruyor.Fener'in iptal edilen golünde ise yan hakemin açısından bakıldığı zaman ofsaytın netliği artabilir diye düşünüyorum.

iste-o-tartisilan-bayrak-1365268.Jpeg

"şimdilik" bunun diyeti olarak görebilirsiniz civciv kardeşlerim :cool:

ofsayt veren serkan karaca muslera hayranıymış. öyle diyorlar antuda. ulan kactane serkan karaca vardır facebookta kimbilir. tam angut bunlar.

yigitin pozisyonuna bak top ayaktan cıkmış vurulduktan sonra cekmelerine ragmen yetmemiş olacakki. bilicanın ayagı nerde cizgi nerde neco. tam şerefsiz bu sansar.

Bu nedir yav, zihniyete bak. Milleti bide enayi sanıyorlar. Ah ulan Galatasaray, sen olmasan para verir miyim bunlara ?

Dün Maraton 'da Şansal düzelttirmiş çizgiyi.

Pozisyon ofsayt değil.

Ancak bugün medyada FB nin çalınan puanı konuşuluyor, Bekir 'in Bilica 'nın, Yiğit 'in pozisyonları değil. :mad:

Milat olacaktı bu sezon !!!

Fenerbahçe ve basın kaldığı yerden devam ediyor. :mad:

Üst Alt