2. GSCimbom Eurovision Şarkı Yarışması Sohbet ve Propaganda Başlığı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2. GSCimbom Eurovision Şarkı Yarışması Sohbet ve Propaganda Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: 2. GSCimbom Eurovision Şarkı Yarışması Sohbet ve Propaganda Başlığı

buda benim tarzım..ne yaparsın abi.:yenieek:.yine yeniden hiçbir açıklama yapmayacağım..nasıl rütbeler alınırken herhangi bir açıklama yapılmıyorsa..cezası neyse verin gitsin elinizi korkak alıştırmayın ..no problema :tiphat:

Gökay bir eleştirin varsa güzelce izah et, geri bildirim kabul edelim dikkat edelim.

Ortaya laf atıp atıp yok bir şey diye çekilmeyi çok fazla yapıyorsun.

Bu yaz ismini sıklıkla duyacağınız bir parça :tiphat:

[video=youtube;eQWG8BVeryU]https://www.youtube.com/watch?v=eQWG8BVeryU[/video]

İnşallah eurovisionda ki gibi siyasi oyunlar devreye girmez :)

Holy Wars'un sadece solosu 12 puan alır :coffee:

Geçen yarışmalara göre daha kaliteli şarkılar var bu yatışma.Katılan herkese başarılar.Disko müziğinden , pop'a ,poptan rock'a ,rocktan eskimeyen müziklere kadar ne ararsan var. Kendi adıma gireceğim şarkıyı çok uzun süre düşündüm ve ADAGİO/ LARA FABİAN ile katılmaya karar verdim.Son olarak oy verirken tek ricam herkesin şarkıların tamamını dinleyerek oy vermesi.

Tekrardan herkese başarılar . :)

Forumda kimseyi şahsen tanımıyorum. O yüzden oy verirken adil olacağımdan emin olabilirsiniz. Herkese başarılar ..

bende yine katila bilirmiyim yoksa süre bitti mi?

şimdiden güzel şarkılar eklenmiş. kulaklarımın ve ruhumun ziyafet çekeceğine eminim.

Forumda kimseyi şahsen tanımıyorum. O yüzden oy verirken adil olacağımdan emin olabilirsiniz. Herkese başarılar ..

Geçen yarışmalara göre daha kaliteli şarkılar var bu yatışma.Katılan herkese başarılar.Disko müziğinden , pop'a ,poptan rock'a ,rocktan eskimeyen müziklere kadar ne ararsan var. Kendi adıma gireceğim şarkıyı çok uzun süre düşündüm ve ADAGİO/ LARA FABİAN ile katılmaya karar verdim.Son olarak oy verirken tek ricam herkesin şarkıların tamamını dinleyerek oy vermesi.

Tekrardan herkese başarılar . :)

Zaten burada devreye Juri giriyor,eğer paylaştığınız şarkı gerçekten dinlenesi ve güzel ise Jurinin puanları sizi tepeye taşıyor.

bende yine katila bilirmiyim yoksa süre bitti mi?

Katılımlar tamamlandı. Başka bir eurovision yarışmasına artık,düzenli olacak bundan sonra.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt