2. GSCimbom Eurovision Şarkı Yarışması Sohbet ve Propaganda Başlığı - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2. GSCimbom Eurovision Şarkı Yarışması Sohbet ve Propaganda Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: 2. GSCimbom Eurovision Şarkı Yarışması Sohbet ve Propaganda Başlığı

Ozan kardeşim tebrik ederim , kazanma diye düşük oy vermiştim ama yemedi :D

Red Hot CP seven var mı? Bir dahakine onunla katılayım.

Ilk 5 de olmasamda (7. oldum) , üst siralar'da yer aldim.

Zaten olmasaydi , Nothing else matters'e yazik olurdu :)

bu forumda çogu kisi rock muzik sevdigi için diger tur muziklerin kazanma sansi pek yok

Başvurular 20 kişilik olacak. Başvuruları Gscimbom Cafede bir başlık açacağım oraya yapacaksınız.

Şarkı paylaşım başlığını ön denetlemeye alacağım. Kimse kimsenin ne paylaştığını göremeyecek.

Paylaşımlar bittikten sonra Gscimbom cafede şarkıları rakamlarla paylaşacağım. Her rakam bir kişiyi belirtecek. Böylece sadece şarkılara göre oy verilecek. Propaganda başlığında şu şarkı benim diyen olursa yada ima eden olursa diskalifiye olacak zaten.

Başvurular 20 kişilik olacak. Başvuruları Gscimbom Cafede bir başlık açacağım oraya yapacaksınız.

Şarkı paylaşım başlığını ön denetlemeye alacağım. Kimse kimsenin ne paylaştığını göremeyecek.

Paylaşımlar bittikten sonra Gscimbom cafede şarkıları rakamlarla paylaşacağım. Her rakam bir kişiyi belirtecek. Böylece sadece şarkılara göre oy verilecek. Propaganda başlığında şu şarkı benim diyen olursa yada ima eden olursa diskalifiye olacak zaten.

Mükemmel çözüm.Yalnız o 10 kişi direk katılacak,20 kişiden 5 kişi alacağız olmasın bence,haksızlık oluyor bence.Bir de sizin için tabi ki zor ama yarı final ve final şeklinde (2 yarı final +1 final).

TOPALM 40 KATILIM

1.YARI FİNAL 20

2.YARI FİNAL 20

FİNAL 20

Olsa daha iyi olabilir.Final için 40 şarkı çok bence.Gerçi 3 tur olması süreci çok uzatabilir tabi bir de o yönü var.Neyse artık, moderasyon ne derse kabulümüzdür forumca :D

Yarı Finalli filan zor şuanda. Çünkü gerçekten çok yorucu olur.

Buradan 15 kişi gelmesi gibi bir durum yok.

İsteyen 20 kişi başvuracak o kadar.

Yarı Finalli filan zor şuanda. Çünkü gerçekten çok yorucu olur.

Buradan 15 kişi gelmesi gibi bir durum yok.

İsteyen 20 kişi başvuracak o kadar.

En iyisi o gibi zaten görünüyor.İlk başta mantıklı gibi gelmişti baan ama; hem size yük olur hem de katılan kişilerin ilgisini azaltır gibi.20-25 katılım bence de en ideali.Sanırım ilkinde 26 kişi vardı.40 olunca bence şarkıları dinlemeden oy atan olmuştur aramızdan.Zaten nispeten az bilinen şarkılar pek de iyi dereceler yapmamış, Emir Reyiz haricinde.Onun da zaten ismini versen oy atacak çok kişi var sadece.

20 kişi çok ideal olacak,ilgili kişiler olursa daha keyifli olacak kesin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt