2.GSCimbom HAXBALL Ligi
Evet arkadaşlar 2.GSCimbom HAXBALL Ligi için başvuruları alalım.Formattan bahsediyorum.Maçlar 3 vs 3 şeklinde olacak.6 takımdan oluşacak.Maçlar 2 maç usülü oynanacaktır.Ligde en çok puan toplayan takım şampiyon olacaktır.
Kazanan takım bu kupayı alacaktır.Maçların sonuçlarını fotoğraf olarak göndermeniz gerekmektedir.Takımlar oluştuktan sonra fikstür açıklanacaktır.Fikstüre tarihlerine uymayan takımlar elenecektir.
Herkese başarılar
2.GSCimbom HAXBALL Ligi 1.Hafta maç programı;
6.takım-2.takım
3.takım-5.takım
1.takım-4.takım
7.takım-8.takım
2.GSCimbom HAXBALL Ligi 2.Hafta maç programı;
6.takım-1.takım
2.takım-5.takım
3.takım-4.takım
Oynayan takımların 18.Haziran saat 18:00 kadar maç sonucu resimlerini göndermeleri gerekmektedir.Maçlar oynandıktan sonra puan durumu açıklanacaktır
Maç süresi : 10 dakika
Saha : Big
Ayrıca maçı oynayanlardan biri maçı kaydedip buraya koyacak arkadaşlar. Böylece hem maçları izlemiş olacağız, hem de haksızlıklar olmayacak.
1.takım: Aykut Daşdemir, Aydın Kay, Adil Cem Ekinci
Nickler : Aykut De Souza, Kadavra, Modric
2.takım: Gökhan Ecer,Namık Keskin, Alper Önal,
Nickler : G.Ecer, Johan Cruyff, alpeReis
3.takim: Onur Gürel, Cenk Yelkenci, Volkan Aslan
Nickler : Onur Gürel
4.takim: Mert Erak, Mert Kirmizi, Mert Keskek
Nickler : A.Gyan, Mertollo,Lincoln
5.takim: Fatih Can, Ahmet Kaydan, Murat Kara,
Nickler : Xavi,Ahmet,Kara
6.takım:Gokhan Soyubol,Metin Eren,Salih Yılmaz
Nickler :gonzales,chicharito14
7.takım:Sercan Horozcu-Cağlar İpekli-Onur İnce
Nickler :
8.takım:Gökhan Ozlem-Nesimi Qarazade-Uğur Öztürk
Nickler :
Yedek Liste
1-Kenan Soydabir
2-Anıl Öveycenik
3-Yunus Can
4-Refik AKKÜLAH
5-Umut Sezer
6-Ahmet Ulukırlı
Evet arkadaşlar 2.GSCimbom HAXBALL Ligi için başvuruları alalım.Formattan bahsediyorum.Maçlar 3 vs 3 şeklinde olacak.6 takımdan oluşacak.Maçlar 2 maç usülü oynanacaktır.Ligde en çok puan toplayan takım şampiyon olacaktır.
Kazanan takım bu kupayı alacaktır.Maçların sonuçlarını fotoğraf olarak göndermeniz gerekmektedir.Takımlar oluştuktan sonra fikstür açıklanacaktır.Fikstüre tarihlerine uymayan takımlar elenecektir.
Herkese başarılar
2.GSCimbom HAXBALL Ligi 1.Hafta maç programı;
6.takım-2.takım
3.takım-5.takım
1.takım-4.takım
7.takım-8.takım
2.GSCimbom HAXBALL Ligi 2.Hafta maç programı;
6.takım-1.takım
2.takım-5.takım
3.takım-4.takım
Oynayan takımların 18.Haziran saat 18:00 kadar maç sonucu resimlerini göndermeleri gerekmektedir.Maçlar oynandıktan sonra puan durumu açıklanacaktır
Maç süresi : 10 dakika
Saha : Big
Ayrıca maçı oynayanlardan biri maçı kaydedip buraya koyacak arkadaşlar. Böylece hem maçları izlemiş olacağız, hem de haksızlıklar olmayacak.
1.takım: Aykut Daşdemir, Aydın Kay, Adil Cem Ekinci
Nickler : Aykut De Souza, Kadavra, Modric
2.takım: Gökhan Ecer,Namık Keskin, Alper Önal,
Nickler : G.Ecer, Johan Cruyff, alpeReis
3.takim: Onur Gürel, Cenk Yelkenci, Volkan Aslan
Nickler : Onur Gürel
4.takim: Mert Erak, Mert Kirmizi, Mert Keskek
Nickler : A.Gyan, Mertollo,Lincoln
5.takim: Fatih Can, Ahmet Kaydan, Murat Kara,
Nickler : Xavi,Ahmet,Kara
6.takım:Gokhan Soyubol,Metin Eren,Salih Yılmaz
Nickler :gonzales,chicharito14
7.takım:Sercan Horozcu-Cağlar İpekli-Onur İnce
Nickler :
8.takım:Gökhan Ozlem-Nesimi Qarazade-Uğur Öztürk
Nickler :
Yedek Liste
1-Kenan Soydabir
2-Anıl Öveycenik
3-Yunus Can
4-Refik AKKÜLAH
5-Umut Sezer
6-Ahmet Ulukırlı