2 günde ne değişti, mekan mı oynatıyor acaba? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2 günde ne değişti, mekan mı oynatıyor acaba?

Cevap: 2 günde ne değişti, mekan mı oynatıyor acaba?

bursa,beşiktaş,gençler,ankaragücü,manisa 5 te 0.

herkes biliyorki bu maçlar arenada olsa min 10 puan toplardık

o zamanda yarışın içinde olurduk

bu demek oluyorki mekan oynatıyor...acı gerçek

mekan oynatıyorsa neden acı gerçek olsun. saha avantajı çok büyük bir etken yada ben demek istediğini yanlış anladım :)

mekan oynatıyorsa neden acı gerçek olsun. saha avantajı çok büyük bir etken yada ben demek istediğini yanlış anladım :)

Yok doğru anladın :)

Bi başka forumda bi kaç arkadaşın dediği gibi

Fenerbahçe son 5 6 senedir kaba tabirle bu şekilde malı götürüyüyor :),sürekli yarışın içindeler

Ve gene başka arkadaşın güzel bi yorumu

Değişen sadece süper kolonların büyüklüğü olmamalı bi takım için

Galatasarayın büyüklüğü tribün dikliği değil

Kayseri deplasmanından antep deplasmanından 1 puan iyi puan diyorsak Galatasarayın kuruluş gayesinden uzaklaşırız

Son dönemlerde yönetimin değil taraftarında istem dışı hedef küçülttüğünü düşünüyorum..Tam ivmelenip atağa geçiceğimiz dönemlerde :)

Gecen senede büyük maclar diye tabir ettigimiz macların hepsinde puan kaybı yapmıstık bu senede durum o cünkü büyük macları kaldıracak oyuncu profili yok ayrıca bi takım sampiyon olmak istiyorsa dısarda kötüde olsa mac kazanmasını bilicek o durum bizde bayadır yok deplasman fobisi olusuyor yine kayseri bursa gibi takımlarda icerde affetmiyorlar sadece mekana baglamak yanlıs olur ama bi etkisi oldugu gercek

gaziantep maçında da yenilmemize ragmen hareketli,istekli,güzel futbol oynadık bence.üzerine katarak ilerliyoruz.hayırlısı..

Hiç düşündünüzmü " HABABAM " sayesinde kimler harcandı veya 100 % performans alınamadı...

Frank Rijkaard...

Elano Blumer....

A.Keita...............

Dos Santos........

Jo........................

Arda Turan.........

Harry Kewell......

Misimoviç...........

Milan Baroş........

Pino....................

Neill..:................

Meira.:.

mekan'ında etkisi var tabi ama mekan oynatsa ligin ilk yarısında en çok puanı deplasmanlarda toplamazdık değilmi? futbol olarak ilerleme var eksikler geri döndü başta king yeni transferler çok iyi stancu culio servet eski servet rijkaard'ın küstürdüğü lorik cana kendini buldu hagi ile beraber daha ne olsun...

gaziantep maçında da fena değildik, sadece bamdan en az birisinin ortasahada olması dezavantajımız oldu, bu yüzden kaybettik.

Çok basit,baktılar Türkiye Kupası'da garanti değil,onuda alamayacaz,bari ligi iyi bir yerde bitireyim düşüncesiyle oynadılar..

Bir zamanlar Fenerbahçe içerideki bütün maçlarını rahat kazanır deplasmanda kaybettiği puanlar yüzünden şampiyonluk yarışında kaybederdi. Bizde yavaş yavaş bu konuma geleceğiz. İçeride kolay puan kaybedeceğimizi düşünmüyorum. Stad önemli bir itici güç.

Su anda tek onemli nokta deplasman+evimizde ardarda 5-6 mac kazanmak. Guven, kendine guvenmek cok onemli bir faktor bizim ligimizde. Evimizde seyircimizle guven kazaniyoruz daha rahat oynuyoruz, deplasmanda ise yine kaybedersek nolur havasina girip cok gereksiz hatalar yapiyoruz.

Üst Alt