#22 Mariano Ferreira Filho - Sayfa 68 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
müthiş bir şeysin Mariano,bu nasıl bir tekniktir orta sahaya 10 tane süper pas atmıştır,milyonluk eşeğin yapması gerekeni Maicon-Mariano-Nagatamo yapıuo

Bugün Sinan'dan hiç yardım alamadı. Ne hücumda ne savunmada.

Aslında Feghouli'den de çok yardım alamıyor ama özellikle hücumda paslaşarak alan açıyorlar. Bu nedenle sağ kenarda Feghouli oynamalı her şeye rağmen.

sinanı maç içinde kaç kez kızdı hatırlamıyorum. keza nagatomoda ahmet çalıkı.

keşke 2side 5yaş daha genç olsalardı :(

ayrıca 10 numara mevkinde belhandanın 5 kat iyi oynar. müthiş bi tekniği var brezilyalı olmasından ötürü

images

Potensyalin altında kaldı ...ayrıca fizikmen yetersiz gibi.

Defansif açıdan yetersiz...ancak top biz de olacak ... O vakit atak da iyi işler çıkarıyor.

Savunma hamlelerinde yetersiz kalabiliyor ama önden hiç yardım alamamasını da unutmamak lazım.

Hücuma çıktığımızda sağ kanat işlemiyor çünkü Sinan içeri kayıyor ya da kanatta top alsa bile kaptırıyor. Böyle olunca Mariano güvenli bir şekilde ileri çıkamıyor çünkü ne zaman çıksa atak yiyoruz o bölgeden. Aslında hücumdaki önemli bölgemizdi sağ kanat ama Sinan varken işlemiyor hiç bir şekilde.

Tamam Mariano çok iyi savunma müdahaleleri olabilen bir adam değil, hatta zaman zaman ağır da kalıyor ama sağ kanat işlese bu eksikler bu kadar ön plana çıkmaz.

Önünde Feghouli oynamalı ya da duruma göre solda Henry, sağda Rodri oynamalı.

bütün deplasmanlarda linnes oynamalı.
dün zenci bir oyuncu elek etti bunu her pozisyonda.
sözde maiconla aynı dili konuşuyolar, birbirlerinden haberleri yok.

Kesinlikle önünde Sinan oynamasın bir daha. Hatta Sinan böyle bekine yardım etmeyecekse bir daha kanat oynamasın

Sağ kanada Rodrigues geçtiği zaman enerjisiyle çalışkanlığıyla hem sağ kanadı hem Mariano 'yu yukarı çekecektir ...

Nimete Şükür duası

''Rabbi evzi'ni en eşküra ni'meteke'llti en'amte Aleyna ve ala validyye vea'mel salihin terdahü ve edhılni bi rahmetike fi iba dike's-salihin''Amin.

Üst Alt